Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a rosszabb szerintetek?...

Melyik a rosszabb szerintetek? Ha valaki túl "válogatós", vagy ha szinte mindenki tetszik neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm az utóbbi, neki szinte mindig van valakije, mert minden pasiban talál valamit, ami tetszik neki, de nem is volt még igazán szerelmes, nem is annyira nagyon komolyak ezek a kapcsolatok, csak úgy jól el van velük, mikor kivel. Én viszont az előbbi kategória vagyok, nagyon kevés ember tud igazán megfogni és ezért félek, hogy előbb-utóbb teljesen egyedül fogok maradni. Melyik a rosszabb szerintetek?
2014. dec. 17. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is az előbbi vagyok, nincs is már évek óta barátnőm, de ha nem lennék ennyire válogatós, lehetett volna. Szerintem ez rosszabb, mint a másik.
2014. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az előbbi, mert bár az utóbbinak nincsenek tényleges mély szerelmi kapcsolatai (bár ezt ki tudja), ő legalább boldog azzal a párkapcsolati rendszerrel, amivel él, míg az előbbi meg addig válogat, meg addig lesz egyedül, hogy nem lesz a végén alternatíva, és akkor már úgyis azt mondod, hogy elnézed a hibákat. Tökéletes párt úgyse fogsz találni.
2014. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a válogatóst rosszabbnak tartom
2014. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem a lehető legtöbb embernek esélyt adni legalább a komoly ismerkedésre, és próbálom meglátni bennük az értékeket, de azért én sem állok szóba mindenkivel. Nem azt mondom, hogy össze kell jönni mindenkivel, de szerintem ha minél több embernek adsz esélyt az ismerkedésre, akkor nagyobb eséllyel találhatsz egy hozzád illő valakit.
2014. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én válogatós vagyok de különösebben sosem zavart, elvagyok egyedül is, nem félek attól, hogy egyedül maradnék, valószínűleg feltalálnám magamat úgy is. Aki nem szeret egyedül lenni, annak viszont gondolom rosszabb a válogatósság.
2014. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok /férfi változat/, meg is van az "eredménye" :D Jelenleg elvagyok, de azért jó lenne összehozni valamit!
2014. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előbbi rosszabb. :/

Nekem kell valami plussz, hogy legyen a másikban, ami megfog. De ez van, hogy csak idővel derül ki. Viszont én nem tudok együtt lenni olyannal, aki iránt nem érzek semmit. Ördögi kör...

2014. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!