Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azonos neművel közös jakuzzis...

Azonos neművel közös jakuzzis fürdés nulla ruhával azt jelenti, zöld utam van nála?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlen.
2022. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, azt is jelentheti, hogy nem szégyenlős és így nem zavartatta magát. Ha nem történt semmi olyan, ennyiből ne vonj le messzemenő következtetéseket.
2022. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát én ebből semmire sem következtetnék.

Pláne hogy csak fürdés történt

2022. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. pl tudod róla egyáltalán, hogy homoszexuális vagy nem?

Ilyen alapon ha bemész a férfi zuhanyzóba, akkor aki ott van, mindenkit dughatsz? Nem ajánlanám, hogy megpróbáld.

2022. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2022. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanmár, a kolis fiúk még verik is együtt a faxukat, csak úgy poénból. És nem perverz vagyok, csak több fiútestvérem is van és én magam is 10 évig voltam kollégista.

Ettől függetlenül a többsége ugyanúgy heterónak tarja magát és sosem kezdene vele azonos neművel szexuális kapcsolatot, érzelmit meg főleg nem.

2022. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ilyen alapon ha bemész a férfi zuhanyzóba, akkor aki ott van, mindenkit dughatsz?"


Na de oda sokan járnak és nincs más választásuk mint mondjuk edzés után lezuhanyozni és ott evidensen nem egyedül lesznek....


na de itt volt más választása az illetőnek, mondhatott volna nemet és az is érdekes hogy (kérésemre ) levette a gatyót noha volt nála fürdőruci...

2022. márc. 21. 13:36
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ugyanmár, a kolis fiúk még verik is együtt a faxukat, csak úgy poénból. És nem perverz vagyok, csak több fiútestvérem is van és én magam is 10 évig voltam kollégista."


Én meg 4 évig voltam de soha 1x sem láttam, nem is hallottam ilyet.

Melyik mesében olvastad?

2022. márc. 21. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Hetero nő vagyok és azt gondolom nagy eséllyel benne lenne a dologban. Ő tudja rólad, hogy meleg vagy? Mert ha igen, akkor még nagyobb az esélye, hogy akarja ő is.
2022. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


Hogy történt részletesen?

2022. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!