Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok túlzásnak a...

Nem tartjátok túlzásnak a napi fürdést? Zavarna titeket ha a Párotok elküldene fürdeni?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el hogy mindenki minden nap fürdik, én sem szoktam, de nem is vagyok egy nagyon izzadós fajta. A Párom viszont olyan mint egy kacsa minden este zuhanyzik. Hát tegnap megkérdezte amikor már az ágyban voltam hogy nem akarok-e elmenni fürödni. Nem bunkón, de azért nem esett jól. Ti tényleg fürödtök minden nap? Nekem ez olyan hihetetlen, pedig nem vagyok igénytelen tipus (köröm, ruha, kozmetikus alap.)

2021. júl. 15. 20:34
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
99%
Én minden nap fürdök, egyszerűen kényelmetlen úgy ágyba bújni, hogy nem fürödtem aznap.
2021. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
43%
Én minden nap fürdök, főleg nyáron. Nem francia, német vagyok. Egyébként is imádom a kádban a fing buborékokat
2021. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
33%
Én csak ünnepnapokon vagy családtag elvesztésekor fürdök.
2021. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem túlzás. Persze elszégyellném magam és mennék fürdeni.
2021. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki akkor fürdik, amikor tud. Szomszédnak nincs befolyása felette, főleg zsarolgatni a másikat.
2021. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rosszul érezném magam, ha úgy lépnék ki a lakásból, hogy nem zuhanyoztam előtte. Este pedig nyilvánvalóan muszáj az egész nap ránk ragadt izzadság miatt. Szóval én naponta 2x.
2021. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy minden nap fürdünk, nyáron akár többször is naponta. Ez alap. Pedig műkörmöm sincs és kozmetikushoz sem járok
2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
52%
Én csak akkor szoktam fürdeni, ha a szabadban ér az eső, de amúgy nem vagyok ám igénytelen, áh! Fodrász, manikűrös, borbély alap, bizony!
2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell mindennap furdeni, sok nyugati orszagban a heti max 3-4 mar atlagos.

DE! Ez nem azt jelenti, hogy igenytelennek is kell lenni. A parodnak ez szokatlan, tisztaznod kell vele, hogy te nem furdesz mindennap. Viszont ettol fuggetlenul ha szerinte budos vagy, illik elmenni megfurdeni. Ha meg nem is vagy az, mosakodni akkor is. Honalj, nyak a csap felett, bugyi csere, es a fenekedet is torold at nedves torlokendovvel. A legtobb szag igy elmarad.

En sem furdok mindennap, csak mikor dolgozok, kikapcsolodni megyunk. Jelenleg pl itthon vagyok hosszabb ideje, atlag masnaponta furdok.

2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%
Mindennapi fürdés kell.
2021. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!