Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichoterápia hány hónap,...

Pszichoterápia hány hónap, hány alkalom után hoz valami, bármi, akármi érzékelhető változást?

Figyelt kérdés

Tavaly aug óta járok. Az azért barátok közt is fél év.

És nulla hatást érzek. Semmit.

Azon túlmenően hogy szedem a frontint, ami leszedál, azon túlmenően eddig nulla értelmét látom az egésznek.

Mikor lesz bármi akármi érzékelhető hatása?


Mert azt mondták ez egy lassú folyamat, 1 év kifutása is lehet. Na az 1 évből már a fele elröppent és eddig semmit se érzek a világon.


2022. márc. 23. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, en mar 8 eve jarok, most fogyasztom a 4. terapeutamat es egyik se se ert sz*rt se. Arra jok h orankent 10.000 ftert kipanaszkodom magam valakinek (depresszio, pink, szorongas)
2022. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
pink=pánik
2022. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Akkor lesz hatása, ha:

1: megérted, hogy mi a helyzet,

2: elfogadod, hogy milyen gond van veled,

3: közösen megnézitek, hogyan lehet megoldani,

4: el is kezded.

A Frontin lassítja a folyamatot. Csak akkor szedd, ha tényleg kell, mert nélküle őrjöngenél.

Igyekezz kis adagokat szedni, és fékezni a rohamokat: ezzel jobban jársz, mint a leszedálással.

2022. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

"Arra jok h orankent 10.000 ftert"


10-ért... az olcsóbb. inkább 15, 18, 20, 25...

2022. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig jártam, de nem tudom mikor kezdett "hatni". A vége felé azért is hagytuk abba, mert azt vettük észre a pszichológussal, hogy már csak mesélni járok hozzá, amúgy megoldom magam a problémáimat. De én nem is szedtem semmit, és úgy mentem oda, hogy rengeteg dolgot ki akartam beszélni magamból, foglalkozni akartam a szerintem problémás viselkedésemmel, és nagyon vártam minden alkalmat, szerettem járni hozzá. Igazából a pszichológus csak arra kellett, hogy a megfelelő időben a megfelelő kérdéseket tegye fel nekem, meg más megvilágításból véleményezze a problémáimat, néha feladatokat adjon, amik segítettek meglátni olyan részleteket az életemben/múltamban, amik felett hajlamos voltam elsiklani, pedig fontosak voltak, illetve ugyanígy segített az irracionális félelmeim kioltásának elkezdésében. Lényegében arra kellett, hogy asszisztáljon és kicsit terelgessen a saját magam által elvégzett "munkában". Azt nem mondom, hogy mindenben tökéletes volt, de ő is csak ember, viszont szerintem abszolút lelkiismeretesen végezte a feladatát, nagy segítség volt nekem. Abszolút megérte a pénzt.
2022. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!