Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ezen változtatni?

Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Ha valaki fél a konfliktusoktól, fél kiállni az igazáért, fél a következményektől és hogy mások mit gondolnak arról ha kiáll az igazáért.

Ezen hogyan lehet változtatni?



2022. márc. 23. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pacsi, nekem is ezzel van gondom. Én kezdek beleállni a dolgokba, szembe kell nézni a nehézséggel, még ha nehéz is. Add magadat, kszülj fel rá, lehet, hogy lesznek olyan viszontkérdések a másiktól, amin meginogsz, de akkor tarts ki mellette. Ami előtt belemész egy ilyenbe, gondold végig: mi a legrosszabb, ami történhet? TTúléled? Igen, akkor no probléma.
2022. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Például a húgom nagy manipulátor. Ha nem ugrok ahogy fütyül akkor kezdi a "milyen gonosz vagyok" tartalmú prédikációt, olyankor nagyon is higgadtan tudom kezelni a helyzetet, viszont ha idegennel kellene ugyanezt akkor nem.
2022. márc. 23. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne tűrd el, tiszteled magad jobban.

Az egyetlen következmény, h ember számba vesznek, mitől félsz?

2022. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!