Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok ijesztő sztorikat,...

Írnátok ijesztő sztorikat, amik veletek történtek? 😱

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
17 voltam és még otthon éltem, falun. Az éjszaka közepén sétáltam haza a barátoktól, amikor egy ház udvarán megpillantottam egy idős urat, kiöltözve mintha ünnepélyre készülne. Állt mozdulatlanul és révedt maga elé a sötétben. Megkérdeztem, hogy jól van-e, kell-e segítség, de nem reagált, csak állt ott kimeredve, mint egy szellem. Pár perc után továbbálltam, de azaz üres tekintet és az egész abszurd szituáció valamiért belém égett. Próbáltam racionális magyarázatokat keresni, így utólag arra jutottam: alvajáró lehetett, de az öltönyét nem tudtam mire vélni.
2022. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

12 éves voltam, falunap volt (anno nem játszottam videójátékokkal, nem néztem horror filmeket stb, szóval kizárt, hogy amiatt láttam volna ilyet,mert a képzeletem játszott volna)

A nagybolt mögé futottunk a többiekkel, én lemaradtam, sötét volt. A többiek már valahol elől voltak. Hátrafelé lépkedtem, és valakinek neki mentem, éreztem. Megfordultam, öltöny volt az emberen, 2 méter magas minimum volt, és ölbe voltak téve a karjai, nem tudtam ki az, néztem tovább felfelé, és nem volt feje. De mégis olyan érzés volt, mintha nézne engem. Először fel se fogtam mit láttam, ledöbbentem.

Vissza néztem még egyszer akkor ott volt. Mikor a többiek vissza jöttek, már eltűnt.

2022. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Mikor már egyedül éltem egy csendes helyen, egy időben rendszeresen meditáltam.

Van egy pont, amikor tényleg ellazulsz, és meg is feledkezel magadról, és egyik alkalommal amikor elértem ezt a pontot, közvetlenül a fülem mellett hallottam ahogy egy férfi hangosan nevet, mint valami rossz horrorfilmben.

2022. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb barátnőmmel akkor lehettünk 14-15 évesek, és az általános iskolánk udvarán kosaraztunk, egy nyári délutánon. Elég sok időt töltöttünk ott, már lassan sötétedni kezdett, mikor kezdtünk összeszedelőzködni, csakhogy ezzel egy időben megjelent egy, ránézésre minimum 18+ évesekből álló, fiúcsapat. Eleinte csak szólongattak, de amikor látták, hogy indulunk, mindent eldobva jöttek utánunk, mindenfélét kiabálva. Mi meg totál meg voltunk ijedve és elindultunk a kb. 5 percre lévő bevásárlóközponthoz, kisebb kitérőkkel. Ők pedig végig követtek minket és helyenként disznóságokat kiabálgattak utánunk. Aztán, amikor tudatosult bennük, hogy emberek közé megyünk, lefordultak az egyik párhuzamos utcán.

Lehet, hogy külső szemlélőként nem tűnik ijesztőnek, de akkor nekünk nagyon az volt, utána még vagy félóráig nem mertünk hazaindulni, nehogy megvárjanak minket valahol. (ellentétes irányban lakunk) Végül nem kerültek újra elő, szerencsére.

2022. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Öhm... Este jöttem haza, amikor a közelben lévő bolt előtt, kivilágított részen jöttem kocsival, láttam a biciklitároló mellett valamit.

Azt hittem valaki odarakott pár kukászsák szemetet vagy valami, erre másnap olvasom hogy egy holtestet találtak ott😬

Nem tudom hogy most jobban jártam-e, hogy nem vettem észre hogy az egy ember, vagy sem. Picit rosszul éreztem magam utánna, mi van ha tudtak volna még segíteni rajta... Viszont nekem meg sem fordult a fejemben hogy az egy ember lesz.

2022. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó pár éve még fiatalabban, tesztoszterontól vezérelve megismerkedtem egy papíron normális, de kissé defektes lánnyal. Volt egy olyan mániája, hogy imádott lepukkant, elhagyatott helyekre kirándulni, ahova egyszer én is elkísértem. Éreztem már, hogy ennek nem feltétlenül lesz jó vége, de másik oldalról ott lebegett egy izgi numera lehetősége, így hát elindultam vele. Egy isten háta mögötti bányához vitt, amit annak idején vasúton is meg lehetett közelíteni, eddig rendben volt. Talán egy órája lehettünk ott, amikor a távolban a vasúton megjelent két figura, mire a lány: "ajjajj", na itt hasított belém azonnal a felismerés, hogy hallgatnom kellett volna a megérzéseimre, de azért magabiztosságot színlelő nyugalommal rákérdeztem, hogy az ajjajj-t pontosan milyen kontextusba helyezzem, mire ő páni félelemmel az arcán bejelenti, hogy a semmi közepén épp a vasúton vánszorgó úriemberek egyike késelésért ült börtönben, ráadásul az exe, aki nem viselte túl jól a szakítást. Minden előzetes félelmem egy nanoszekundum alatt beigazolódott. Egy pillantra azért elkezdtem hezitálni, hogy nekiálljak -e hősködni, ami valószínűleg az arcomra is íródott, mert a kedves leányzó szinte azonnal megválaszolta a fel nem tett kérdésemet: "jobb lesz, ha futunk". Amikor egy 10/8 lánnyal vagy az erdőben és jó eséllyel még szex is lehetne belőle, a "jobb lesz, ha futunk" nem jó ómen. Hát futottunk, akár egy horrorfilmben. Vettem a bátorságot és hátranéztem: a késelős fiatalember aki kifejezetten nem vette jó néven, hogy az exével kavarok szintén futott. Itt már azért kezdtem lapozgatni a forgatókönyvet: csak simán leszúr és reménykedem, hogy nem talál létfontosságú szervet, vagy az a típus, aki után a helyszínlők megállapítják a 127 késszúrást? Mindenesetre rohantuk az erdőben, párszor pihentünk, mígnem jó 40 perccel később civilizáció nyomaira bukkantunk egy közeli külvárosban. A lányt még hazakísértem, majd végső búcsút vettem tőle én pedig levontam a megfelelő tanulságot. Azóta nem találkoztam sem a lánnyal, sem az exével.
2022. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
#6 Akkor valószínűleg a lány csak azért hívott magával, mert így ha baj van csak nálad kell gyorsabban futnia🤷‍♂️😜
2022. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
55%-os "nem hasznos" - ra értékelő! Ezt is pontozd már le, de csak akkor ha belül valamiért haragszol a világra és ezt nem tudod senkivel sem megbeszélni, ezért gyik-en vezeted le a feszkót...
2022. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hogy éjszaka észrevettem hogy követnek, nagyon úgy éreztem hogy ki akartak rabolni, de végül kerülőutakon leráztam őket. A torkomban dobogott a szívem kb.
2022. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%
Mentem dolgozni hajnalban a munkatársnőmmel és észre vettünk egy,sállal arcát takaró palit az út másik oldalán... szombat hajnal volt, bíztam benne, hogy a diszkóból tévedt arra... úgy hogy kicsit szedtük a lábunkat,mire hátra néztem, már mögöttünk jött és szólt,hogy álljunk meg...igen eddigre összefostam magam a félelemtől,pedig még nem is sejthettem,mi vár ránk...elég közel volt,mese nincs,meg kellett állni...megfordultunk,ő kést rántott, szorosan tartotta a gyomrom felé és pénzt követelt.. tőlünk,a csöves boltosoktól...1000ft volt nálam és azt se bírtam előkaparni,odavágtam a barátnőmnek a táskámat,hogy kotorja elő...nagy nehezen sikerült, megkérdezte csak ennyi?Én meg mondtam: SAJNÁLOM!A story érdekessége hogy előtte gondoltam kiveszem a fizetésem,mégis úgy döntöttem elég lesz egy ezres kajára... hívtam apámat,az meg jól lebas...ott,hogy NE ENGEM HÍVJ,HANEM A RENDŐRSÉGET,MERT EZ RABLÁS 🤣🤣🤣🤣úgy féltünk le se esett... jött a sok nyomozó, rendőr...az nap nem kellett dolgoznunk menni és másnap se,mert a főnökünk aggódott értünk,majd a nyitás a buszokhoz lett igazítva,hogy senki se álljon egyedül az üzlet előtt, míg meg nem érkezik egy muszakvezető..
2022. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!