Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok ijesztő sztorikat,...

Írnátok ijesztő sztorikat, amik veletek történtek? 😱

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
63%

De van még egy...apám régi házban lakik, albérlet...lakott ott egy idős néni is...övé volt a ház...a lényeg ő elhunyt (a hölgy)

én oda költöztem a babámmal...

Emlékszem szakadt az eső,villámlott, nyár volt, nyitva volt az ablak és dőlt be a víz,ilyesztő vihar volt... szóval ez a nap a néni halálának évfordulója volt... épp tettem tisztába a kisbabát,amikor megszólalt a vezetékes telefon... ettől úgy besz...tam,hogy leszaladtam apámhoz,a meg gyereket is fent hagytam...szaladok,szaladok és amikor megláttam apámat a konyhában (ő is össze sza...rá magát) esett le a tantusz,hogy a telefont évek óta kikötötték,a spájzban hevert a polcon...vajon ki telefonált,nem egy Csengés volt,hosszan... ugyan ebben a házban horkolás is hallatszik az emeleti szobából...

2022. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!