Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Írnátok nekem paranormális...

Írnátok nekem paranormális jelenségeket, vagy ilyesztő sztorikat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ami veletek történt meg!

Előre is köszi! :)



2015. márc. 12. 16:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: ijesztő
2015. márc. 12. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudok sajnos, csak olyat ami fog.
2015. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 202 ***** válasza:
52%
Nem szívesen beszélnék magamról, amíg nem tudom, hogy miért van kíváncsi rá. A paranormális jelenségek csupán paradoxonok ebben a szimulációs világban, melyet mi teremtettünk.
2015. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem egyszer a hàzamig követett egy cigàny, berohantam a puskàmért de mire kiértem eltünt...
2015. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
92%

Édesanyám mesélte, hogy kiskoromban(kb. 3-4 évesen) nagyon utáltam az egyik barátját. Függőségre hajlamos, "kezdő" alkoholista költő srác volt. Amikor megkérdezte tőlem, hogy miért nem szeretem a válasz így hangzott:

"Mert nem tetszik a lány a hátad mögött!"

Mitnemondjak szegény eléggé beszart, mert nem lett volna csoda ha kísérti valaki.


Ezt egy ismerősömtől hallottam:

Miután meghalt a dédmamája, az 5 éves unokatestvére ebédre terítésnél megkérdezte a szülőktől, hogy: "A Dédinek nem teszünk?" Még pár napig látta őt. A szülei már pszichológushoz akarták vinni, de csak a hamvasztás napjáig beszélgetett vele, utána eltűnt.

2015. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
79%

Utolso :O

Amugy velem nem történt nagy cucc...

egyszer a kerben álltam,vizes volt a föld ezért a homok sem porolt.Aztán egy fehér árny szépen lassan egyenesen szállt fölfelé,én meg csak álltam kerek szemmel nyitott szájjal és végignéztem....

utána még vagy egy évig nem mertem odamenni...:O

2015. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
2015. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer régen, nagyon nagyon régen ,pontosan tegnap este elmentem kuglófembert videózni a dokumentum filmemhez, mit ne mondjak majdnem ott hagytam a fogam.
2015. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
87%

Egyszer 16 évesen csinálni akartam egy válogatás kazit apunak a kocsiba, általam válogatott zenékből. Közben eszembe jutott az is, hogy de jó lenne, ha már lenne CD lejátszója. Pár perc múlva felhív apu az autórádiójával kapcsolatban, és ha ez nem elég, kazettás magnó helyett véletlen CD-s magnót mondott.

Előző napokban ezekről semmit nem beszéltünk, nem tudta, hogy én kazettát csinálok neki.


Egyébként apuval már máskor is ráéreztünk egymás gondolataira, ilyenkor mindig röhögünk, hogy "ne turkálj a fejemben" :D

2015. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 galdiana44 válasza:
Az durva ha horgászok.Szép csönd van. Kapás van. Tekerni kellene az orsót már kapnám el a botot erre a bot magától "megfogja" magát és elkeztde tekerni az orsót! Azt hittem h csak s szemem káprázik de nem! Megmostam az arcomat nagyon hideg vizzel hátha csak baromság az egész de amint felnéztem ott volt a ponyt a horgon de tök egyedül voltam! Válaszotokat szivesen fogadom.
2015. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!