Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság sokkal vállalhatóbb...

Manapság sokkal vállalhatóbb és elviselhetőbb introvertáltnak lenni, mint mondjuk 20-30 éve?

Figyelt kérdés

Nézem hogy manapság annyi geek dolog van, streamerek, twitch, youtube, pc, konzol, okostelefon...simán elfoglalja magát egy introvertáltabb fiatal.


Mikor én voltam gyerek, akkor nem voltak ilyen dolgok vagy csak baromi szubkultúrális és lenézett körökben, és sokkal jobban rá voltam kényszerítve a komfortzónából való kilépésre.


Sajnálom, hogy nem most vagyok gyerek, mostmár nincs annyi időm ilyesmikre.



2022. márc. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen szempontból lehet könnyebb, de egyébként szerintem elég nehéz dolga van a mai világban az introvertáltaknak. Én is az vagyok fiatalként és ezt tapasztalom. Könnyebb azoknak érvényesülni és boldogulni ebben a világban, akik bátrak, merik mindig hangoztatni a véleményüket és az akaratukat, bevállalósak, nagyszájúak, akár másokon is áttaposnak...
2022. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, az életnek ezen része nehéz, de én a szabadidő eltöltését gondolom ma sokkal jobbnak.
2022. márc. 23. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan, hogy sok ember messze nem olyan introvertált mint gondoljuk. Csak szimplán nem találja a "helyét".


Na ebben segíthet az internet is a mai világ szabadsága. Régen alapvetően a közvetlen környezeted volt mérvadó, most már sokkal nyíltabban megtalálhatod a magadhoz hasonló embereket.


Az biztos, hogy adott esetben érvényesülni még mindig nehéz introvertáltként.


Ellenben szabadidő szempontjából sokkal több lehetőséged van.


Én egyedül eljárok a mai napig túrázni, kirándulni, versenyekre, előadásokra.

Csomó érdekeset feldob a Facebook, amiről azt sem tudtam, hogy létezik.

2022. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kirándulni néha én is elmegyek, meg moziba, kajáldába. Sokszor van, hogy nincs kedvem hallgatni hogy valaki mellettem nyomja a hülyeségét. Így tudok gondolkodni magamban és magamnak megélni dolgokat. Ha valaki eközben folyamatosan beszél az emberhez, az zavaró.
2022. márc. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!