Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ölel meg mindig a...

Miért ölel meg mindig a barátom húga?

Figyelt kérdés

Mindig ha találkozik velem jön oda és ugrik a nyakamba. Gyerekkora óta ezt csinálja, pedig nem nagyon szoktam vele beszélgetni. Az a gond, hogy nem vagyok az az ölelkezős típus, és a kislány mostanra már 17 lett. Barátnőm is van. Hetente feljárok dumálni, sörözni barátomhoz vagy ő jön hozzám. Ne menjek többet?


29/F



2022. márc. 23. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerelmes. 😍
2022. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezz rá ha zavar.


Erre csak ő tudhatja a választ. Bár mivel gyerekkora óta ezt csinálja, így valószínűleg csak ilyen beállítottságú.

2022. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Miért zavar ennyire?

Ahogy már írták, valószínűleg nincs különleges oka, ha gyerekként is csinálta.

2022. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Mert megszokta? Vagy whatever. Nem kell ugyet csinalni belole. Ha zavar kerdezz ra. Ha tetszik dugd meg. Nem is ertem a kerdest.
2022. márc. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ne öleld vissza, hátha rájön, hogy neked ez kellemetlen.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, ölelkezik ha kell, ha nem, borzalmasan irritáló tud lenni.

2022. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy csomó ember öleli a közeli valakit köszönésnél. Ne a derekán öleld vissza hanem csak kicsit. Ez tök kedves dolog.
2022. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!