Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett mostanság az oldallal?...

Mi lett mostanság az oldallal? hogy ennyi piszkálások vannak a különféle kérdéseknél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az utóbbi napokban az oldal romlott ennyit? vagy tényleg sok piszkálós ember van? mert pl olvastam hogy ha valakinek kilukad a zoknija és tanácsokat kér hogy miért, egyből letámadják hogy megint itt a lábfétis troll és haszonszőrű szövegek, és a kérdező próbál védekezni hogy ő ilyet kérdéseket fel sem tett, ugyan ez szintén mondjuk a számtech kategóriánál is, mikor egy Ncore, streamingnél is ilyen hasonló szöveg jön hogy megint ez a stream kölyök unatkozó emberke, stb, szinte majdnem összes kategóriában mennek a piszkálások és az acsarkodás, ekkora bűn ha valaki pl láb vagy zokni fétises? unatkozó és a piszkálós emberkék miatt romlott sokat az oldal? szinte már félnek az ember kérdezni bármiről..

2022. márc. 24. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdésed?
2022. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# A kérdésem az, röviden, hogy miért piszkálják azokat a kérdezőket, akik mondjuk először tesz fel kérdést, mondjuk miért büdös lába, akkor páran beszólnak hogy megint itt mondjuk lábfétis jóska és szövegei, kérdező elmondja hogy ő ilyet sosem tesz fel, és még is támadják, és minden kategóriában is ugyan ez megy. csak más szöveggel...
2022. márc. 24. 17:58
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

"ekkora bűn ha valaki pl láb vagy zokni fétises?"


Azt hiszem nincs több kérdésem... :D

2022. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Miss Endzsi ***** válasza:
74%
Sajnos a stílusod árulkodó, kattant vagy?
2022. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Inkább egy lassú, de biztos romlásnak mondanám sajnos. Ez amúgy az offline világra is pontosan ugyanígy igaz, csak ott eleinte nem mertek így viselkedni az emberek, mert ugye azonnal társul hozzá egy arc és név. De már ez sem tántorítja el a népet.

Szomorú, hogy ide jutottunk, bár nem tűnik úgy, hogy egyhamar ez változni fog.

2022. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval talpnyaló vagy és az a bajod, hogy úgy is kezelnek mások. Értem!
2022. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5# Ebben igazad van.

4# Nem vagyok az, csak az látom hogy az oldalon, akár Számtech, akár szórakozási vagy bármely más kategóriában mennek a piszkálások a különféle kérdéseknél, legalább is olvasgatva....

2022. márc. 24. 18:14
 8/12 A kérdező kommentje:
6# Nem vagyok az, csak egy példát vettem......
2022. márc. 24. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Mert megbolondultak az emberek, mindenki tulerzekeny, mindenen megsertodik, nem tudja aterezni a helyzeted, nem is akarja.
2022. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet némi alapja, de ez nem feltétlen gyakorikérdések specifikus dolog, csak ide is begyűrűzött. Nekem facebook kommentekben, illetve fórumokon, cikkek kommentjeiben tűnt fel hogy az utóbbi pár hétben a szokásosnál is jobban elharapózott a nyílt gyűlölet és rosszindulat, meg a piti beszólogatás. Magyar oldalakon tapasztalom ezt főleg. Igazából már 1-2 éve is nagyon felgyorsul ez, de talán a háború óta méginkább, utóbbi hetekben.
2022. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!