Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kismamás, teherbeeséses...

A kismamás, teherbeeséses kérdéseknél miért használnak olyan sok emojit?😃

Figyelt kérdés

Nem kötekedésként kérdezem csak úgy észrevettem ezt a dolgot és gondoltam megkérdezem.😃

Sok kategóriát átbújtam már de egyiknél feltűnt pontosabban a Gyerekvállalás, nevelés rovatban és azon belül a teherbeesés, kismamás kérdéseknél sokkal több emojikat használnak mint bárhol, sokszor majdnem minden sor után raknak egy adott hangulat jelet. Meg főleg amikor kérdezik, hogy "Csak nem terhes vagyok🥰?" akkor általában minden 2.kérdés tele van emojikkal. Hogy lehet, hogy itt több emojikat használnak mint más kategóriában? Csak nekem tűnt fel ez a jelenség? Láttam olyan kérdést is ahol ezt meg is kérdőjelezik, hogy ember figyu minek a sok emoji vagy ilyesmi volt? 😩Ilyenkor fura lenne belegondolni, hogy az ilyen kérdéseket általában felnőtt nők írják (persze soknál megadnak kort) és érdekes, hogy gondolom ahogy írják a kérdést másik lapon az emojis oldal van berakva és a gondolataikhoz igazítják az emojikat?🤔És néhány kérdésnél kb.fórum szerűen írogatnak egymásnak mi a helyzet (mint a 2012-es vagy hanyas clostibegy(?) kérdésnél amit lezártak) pedig ezt is néhányan közölték, hogy ez nem fórum és még ők akadtak ki, hogy ezen akadnak fenn pedig ez mondjuk tényleg igaz nem?🤔



#terhesség #ember #kismama #terhes #cukipocak #túlsokemojihappystories:D
2021. máj. 22. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Mert a kimamáknak hajlamos elmenni az eszük. Átmenni dedóba, ha gyereket várnak. Plusz azt is tudják, amikor iszonyat hülyeséget kérdeznek, ezért a sok smiley a kérdés mögött, hogy rá ugyan ne haragudjanak, olyan szépen "mosolyog", de nyilvánosan nem mernek kérdezni, mert tudják, hogy ott kiröhögnék őket, annyira nyilvánvaló a válasz.

"Szerintetek terhes vagyok? Tudom ezredik ilyen kérdés 🥰"

És akkor leírja, hogy kicsit fáj a sunája, meg a melle, ez vajon tünet-e 🤷‍♀️🤷‍♀️

2021. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Helyi gyogyó!...
2021. máj. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez legyen az életetekben a legnagyobb probléma!! 😂😂😂😂 Ilyen agyatlan kérdést vagy megállapítást sem láttam még!! Kb ugyanaz mint a " lehet, hogy babás vagyok" című fejezet!
2021. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
46%

Azért hogy legyen mit kérdezned!

Örülj neki ha ennyi az össz problémád 2021-ben! Nem mindenki van így!

2021. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hol írtam volna hogy ez gond? XD

itt úgy írtok szinte mindig mintha ilyen ártatlan kérdések lennének mindig a legnagyobb problémám pedig eskü csak kíváncsiságból kkérdeztem itt már azt se szabad látom mert agyatlan..😂😂😂

2021. máj. 22. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor épp bolcsi, szupcsi érzésben vannak a terhes nők, rendcsi?
2021. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.na meg ez a szóhasználat is idegesít XD

néha komolyan így beszélnek egymással.

2021. máj. 22. 19:46
 8/8 anonim válasza:
45%

Ha nem tetszik nem kell elolvasni se kommentálni!

Az is idegesítő amikor ilyen kötekedő és okoskodó kommentek jönnek!

2021. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!