Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A közeledben ismersz olyan...

A közeledben ismersz olyan embert, aki egy szívtelen, lelkiismeret nélküli manipulátor illetve lelki terrorizáló?

Figyelt kérdés

Ha igen, pontosan milyen viselkedésben nyilvánul ez meg?

Hogyan, miként lehet védekezni illetve fellépni az ilyen emberek ellen?



2022. márc. 24. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van, a családban... El kell kerülni, ignorálni. Tudom családban ez nehéz. Ilyen lapokat osztott nekünk a sors.
2022. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Nálam szintén, a szűk családban. El kerülni nem lehet, csak nem foglalkozni vele.
2022. márc. 24. 19:50
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Jó családba kell születni...
2022. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Én nem vagyok manipulátor, csak tiszta lapokkal játszok, tisztán az érveim, ezáltal manipulálás nélkül is el tudom érni, hogy mások megértsék az én gondolkodásomat.

Az akar manipulálni, akinek nem tiszták a szándékai és ezt ő is nagyon jól tudja, ezért mocskadék eszközökhöz folyamodik.

Ha valaki tisztességes dolgokat akar, azokat tiszta lappal el tudja mondani a másiknak és ha észérveken alapul, akkor valószínű, hogy megértő fülekre talál.

2022. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elkerülni? Kapcsolat megszakítás? Aki jön a jaj de az apád testvére stb dumaval azzal is.
2022. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közvetlen családtagom ilyen és senki sem segít rajtam, se rokonok, se barátok, senki..
2022. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek àllsz vele szóba?
2022. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Nem állok vele szóba. Viszont ha itthon van mint én akkor minden egyes lépését értékeli a másiknak, mindig tudja hogy a másiknak mi lenne a dolga vagy mit illik és mit nem. De ha rá kerül a sor, neki senki se parancsoljon őt semmi és senki sem érdekli.
2022. márc. 24. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor el kell küldeni az anyja pichajaba.
2022. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Olyankor kezdi a manipulálást ha nem tud irányítani. Hogy én milyen gonosz vagyok, hogy csak magammal törődök. Ilyenkor én rá hagyom hogy igen én gonosz szívtelen vagyok én mindenkit őt is lesz#rom magasból. És ilyenkor ha látja hogy nincs rám hatással abba hagyja. És mostanában jöttem rá, hogy az ilyen embereknek mi a gyengéjük: az ha bizonytalanságba hagyják őket. Mert olyankor nem tudja hogyan lépjen, és belebolondul pár perc alatt.
2022. márc. 24. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!