Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy pozitív kisugárzású...

Milyen egy pozitív kisugárzású lány?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pozitív
2022. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már csak meglátod, jobb kedved lesz.
2022. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cubina ***** válasza:

Mosolyog az idegenekre is, kedves mindenkihez, egyenes a tartása, csinosan öltözik, és leállnak vele az idegenek is beszélgetni, mert érzik a pozitív kisugárzást.

Én is ilyen vagyok, sok ismerősöm nem is tudja megfogalmazni, hogy valójában miért keresték a társaságomat, a kisugárzásra fogták. Teljesen idegenek is odajönnek hozzám beszélgetni.

Akkor is mosolyogtam és segítőkész voltam, amikor nagyon beteg voltam, mert úgy gondoltam hogy senki nem tehet az én nyomoromról, nem tölthetem ki másokon.


Szerintem az a pozitív kisugárzás, hogy mások érzik, hogy az illető kedves és jószívű, mert azt sugározza ki magából, és ezért keresik a társaságát.

2022. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt arra mondanám, aki pozitívan gondolkodik. Van, aki csak, a negatív dolgokról tud beszélni és van, aki bizakodó. Például, aki pozitív gondolkodású és ez által pozitív kisugárzású ember, az nem fogja másra zúdítani minden gondját arra, aki megkérdezi, hogy "Mi újság?"


Ezt abból gondolom, hogy pont azt csinálom, ha megkérdez valaki, mindig mondom, a problémáimat 😅

2022. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!