Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok többsége miért hiszi...

A lányok többsége miért hiszi azt, hogy egyből fel akarják őket szedni?

Figyelt kérdés

Többször észrevettem, hogy furán viselkednek, ha csak random beszélgetni szeretnék velük és nem ők kezdeményeztek. A munkámban is van egy kolléganőm, kb. minden 2. nap odajön hozzám, és elkezdjük szívni egymás vérét, de a végén mindig csak nevetünk. Egyik nap viszont én mentem oda hozzá, és megkérdeztem, hogy miújság vele stb. nagyokat nézett, szűkszavúan válaszolt. Azóta nem is nagyon jött oda hozzám többet. Vagy baráti társaságban is van egy csaj, sokszor elvittem haza mert előttünk lakik, és útközben mindig jókat beszélgettünk mindenről. Tegnap az insta kidobta a profilját, bekövettem, elutasította. És több mint 400 követője van. A harmadik meg szintén baráti társaságból van, csak egy másikból. Ha összefutok vele, mindenki más előtt flörtölget velem, stb. és egyszer még rám is írt, egy szívesség miatt. Én meg csak úgy rákérdeztem, hogy miért hagyta ott a munkahelyét, mert több ismerősöm is dolgozott ott. Nem válaszolt.


Ezeknek mi az oka? Nem szeretnék velük összejönni, van barátnőm. Csak pár szót váltani. Talán az lehetne, hogy nem jönnék be nekik, és csak azokkal akarnak bármilyen szintű kommunikációt aki az esetük? Ja és ez csak lányoknál van, férfi ismerősök/barátok nem csinálják ezt.


24/F



2022. márc. 26. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

"Talán az lehetne, hogy nem jönnék be nekik, és csak azokkal akarnak bármilyen szintű kommunikációt aki az esetük?"


Tessék! Sikerült is megválaszolnod magad a kérdést! Ideje lenne mindenkinek megérteni, hogy olyan mint lánybarát nincs! Lánybarátság extrákkal van. A nők ösztönösek, vizuálisak, ők merő jófejségből, személyiségből nem fognak egy pasival sem hosszabb távon barátkozni előbb utóbb úgyis az "extra" lesz a vége vagy ha nagyon "extrába megy át" akkor lesz belőle félrelépés és új kapcsolat.

2022. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miről szeretnél beszélni?
2022. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!