Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok nagy része a...

A magyarok nagy része a félelem miatt beszél a menekültkérőkről, vagy utálat miatt? Miért vannak többségben azok akik nem akarják őket ide?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert értelmes emberek, aki nem ülnek fel a szervezett érzékenyítő propagandának.
2021. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem hallottam egyszerű közembereket szabadidejükben erről beszélni. Max. a mindent elárasztó ukránokról, de az nem ugyanaz, amit te gondolsz. Az egész csak a híradóban meg külföldön létezik. Ha lecsukod, nyugi lesz.
2021. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene őket ide akarni?Hm?

A problémás kisebbség mellé egy problémásat vegyen a nyakába az ország?Kinek és miért lenne jó ez?

2021. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#2 Szerinred. Itt az ország közepén folyamatos út zár van a Duna hídnál. Megkeserítik az életünket a migránsok miatti ellenőrzéssel persze nem a rendőrökre haragszom. Ez a dolguk. Minden második harmadik nap fognak embercsempészt 8-10 arabbal. Hogy te nem látod még a probléma létezik.
2021. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ők nem problémásak, a cigányok egy része az.

Nem az lehet itt a gond hogy Ti a robbantásoktól, merényletektől féltek?

2021. nov. 21. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ezerszer ki lett már szerintem dumálva, hogy a fő probléma az egésszel a nemi aránytalanság.

semmi szükség arra, hogy 99%ban ki tudja milyen férfiak jöjjenek ide.

nők és kislányok-örökbefogadó családokhoz pl-pedig jöhetnének akárhányan, de ők meg valami miatt érdekes módon nem akarnak migráskodni.


ebből a szempontból még az a rengeteg ukrán valahol tolerálható.

mert elveszik a magyarok munkáját, kitúrják őket a munkahelyekről és leviszik a fizetéseket, de az 50%uk fiatal csaj,ennek a fele meg kimondottan mutatós nagyon szép nő, akiket meg lehet ismerni fel lehet csípni, mert beszélnek angolul.

2021. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az is a baja a fehér magyar nőknek hogy, erőszakosabbak, rámenősebbek a szórakozóhelyeken is a közel-keletiek.

A magyar munkáját nem veszik el, mert mi már azon vagyunk hogy innen tovább lépjünk és átadjuk a szegényebb országból érkezőknek a helyet.

Én nem tudom idehaza megvenni azzal a szakmával a jetski-met, terepjárómat, motoromat, amivel külföldi országokban már igen.

2021. nov. 21. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább utálat miatt, lás a mo.-i helyzeteket.
2021. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok nagy része ( már akit ismerek: jó sok ember) ritkán beszél menedékkérőről.

Azért mert az ritka: útlevéllel jön, csalàddal és alapos okkal.

A határt ostromló szingli férfiak, mindenféle okmány nélkül nem kérni jönnek.

A vendégmunkás meg egy harmadik eset.

2021. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam róluk beszélni, de nem szeretném, ha mi is úgy járnánk, mint pl. a franciák.

[link]

2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!