Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szerint nincs tökéletes...

Akik szerint nincs tökéletes ember azok mire alapozzák ezt a kijelentést? És mit szólnak ehhez a nőhöz?

Figyelt kérdés

[link]


Ő egy amerikai vadászpilóta. Innen jutottam el az instagram profiljára:

https://www.youtube.com/watch?v=w14zGmFtHO4


Amellett, hogy tökéletes ember, mert full egészséges ami miatt vadászpilóta lehet (gondolom amerikai szinten is ezzel baromi jól keres) még elképesztően szép is külsőre.

Az instája alapján iszonyatos tartalmas életet él beutazva a világot. Ez szerintem önmagában egy tökéletes ember példája.

Amikor valami miatt panaszkodom (krónikus betegségem van, szűz vagyok 30-hoz közel, alacsony és sovány alkattal, cucatátlag arccal), akkor azzal érvelnek, hogy nincs tökéletes ember. Erre csak mosolygok egy jót, mert ez a világ legnagyobb közhelye.


Ki mit ért tökéletes ember alatt, ha nem a fenti csajt?



2022. márc. 26. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Tökéletlen világban a tökéleteset hajszolni.. elég beteg dolog. Szerintem ő se tökéletes.. lehet, hogy a lánya nem fogja ismerni az anyját, mert az lelőtték egy mondvacsinált háborúban. Abban az esetben a lány lehet azt kívánná, hogy anyu is legyen egy mosogató.. akit ismerhet és aki szereti.
2022. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nem jön be a külseje, szóval máris nem tökéletes, hiszen ha az lenne, mindenkinek tetszene, nem?
2022. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Miből gondolod, hogy full egészséges? Ha pl hordozza a színtévesztésértr felelős gént, az nem is látszik rajta, s vadászpilóta is lehet tőle.

Miből gondolod, hogy attól tökéletes valaki, hogy elveri a pénzét utazgatásra, ahelyett hogy valami értelmeset és hasznosat csinálna vele?Miből gondolod, hogy olyan nagyon szép? Szerintem olyan átlagos.



"Ki mit ért tökéletes ember alatt, ha nem a fenti csajt?"

:D

Ha nem amerikai lenne, azt hinném magadat magasztalod így.

2022. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztán lehet, hogy közben egy aljas g-ci, csalja a párját, vagy hobbyként kiskutyákat nyúz meg.

Amúgy meg instagram != valóság.

2022. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh a közösségi média csapdája :D Oda általában mindenki a legjobb énjét teszi ki, így kialakul egy ilyen idealizált kép, ami azt hiteti el az emberrel hogy a másik élete tökéletes. Ezért merülhet fel egy ilyen kérdés, ami mondjuk élőben meg sem fogalmazódna, mert akkor tapasztaljuk a negatív dolgokat is. Azt, hogy ő milyen ember, egyszerűen lehetetlen így megmondani.

Tökéletes ember pedig azért nincs, mert amióta világ a világ, minden embernek voltak jó és rossz tulajdonságai egyaránt. Olyan nincs, hogy valakinek csak az egyik van. A rossz tulajdonságok pedig (legyenek azok hazudozás, agresszió, lustaság, stb) meggátolnak minket abban, hogy tökéletesek legyünk (de nem is kell annak lennünk, hiszen ezek is a lényünk részét képezik).

A külső tökéletességét pedig felettem már kifejtették úgyhogy abba nem megyek bele.

2022. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akiknek jobban megy a soruk, vannak akiknek rosszabbul, de ez nem azt jelenti hogy akár ez a nő is tökéletes.

Ennek a nőnek irigylésre méltó, remélhetőleg tényleg boldog élete van, de az ember több annál, mint amit pár kép alapján le tudsz szűrni róla.

Ami nem baj.

2022. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem szép külsőre...és mivel én félek a magasban, így a repülő sem igazán tetszik, szóval nagyon messze van a tökéletestől.
2022. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Ha pl hordozza a színtévesztésértr felelős gént, az nem is látszik rajta, s vadászpilóta is lehet tőle."


Lehetetlen, mert nagyon durva egészségügyi szűrésen kell átesniük a pilótáknak.


"és mivel én félek a magasban, így a repülő sem igazán tetszik, szóval nagyon messze van a tökéletestől."


Ez csak a te problémád, nem vele van a hiba.

2022. márc. 26. 20:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az, hogy valaki átmenetileg fizikálisan egészséges, még nem jelent semmit.

Hallottad már, hogy a stressz milyen egészségkárosító? Vagy hallottál már valamit a lelki egészségről?


Ennek a csajnak is 100%-ban vannak problémái, mint mindenkinek.


Nem létezik tökéletes ember, ha létezne, akkor ő lenne Isten. Mivel Isten az, aki tökéletes.

Minden embernek vannak hibái is. És ennek a csajnak is van, ez is 100%. Az, hogy ezt instára nem teszi ki, akkor ebből az következik szerinted, hogy akkor neki nincs is? 😂🤦

2022. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas a tokeletes.. kulsore pl nekem nem jon be szval mar ott bukik a dolog plusz sok olyan dolgot is csinal ami kicsit se erdekel 🤷‍♂️
2022. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!