Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tiltás után miért írnak újra...

Tiltás után miért írnak újra az emberek egy másik fiókból, és miért zaklatják a másikat? Mik ezek a kérdések ebben a temában?

Figyelt kérdés
Ha valaki letilt nyilván nem akar beszélni, minek újra írni neki máshonnan? Mi változik? Nem félnek hogy feljelentés lesz belőle?
2022. márc. 26. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem érthető a kerdés?
2022. márc. 26. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem..
2022. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős… szerintem nem jut el az agyukig a nemleges válasz és próbálkozni akarnak hátha meggondolod magad.
2022. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kissé zavaros az írásod.
2022. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire jó ez. De egyik barátnőmet letilotta az exe, és újra irt neki egy új instagram profilból, a fiú onnan is letiltotta. Velem is csináltak ilyet, letiltottam egy fiút nem akartam vele beszélni mert nem akartam tőle semmit, utána írt a masik profiljából. Nagyon kellemetlen volt. Én több ilyenről is tudok. Nem érdemes amúgy ilyet csinálni, mert ha utána megint elutasítás lesz belőle még rosszabb lesz az egész. Meg dacból is direkt elutasít mint én azt a fiút
2022. márc. 26. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeret szórakozni.

Vagy rosszakaro van a kamuprofil mogott, aki kihasznalja ...

2022. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy el akar mondani valamit, amit nem volt lehetősége, mert tiltva lett.

Lehet, hogy problémái vannak, felnéz erre a valakire, akivel minden áron beszélni akar és sokat segítene neki mentálisan.

Ezer oka lehet. Szerintem hatalmas tévhit, hogy az ilyen zaklató minden esetben ráakar feküdni a zaklatása tárgyára, nagyon sokan egyszerűen magányosak.

Persze ha valaki valakinek az exe a sztoriban, akkor ott valószínűleg tényleg erről van szó.

2022. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!