Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zaklatják azokat az...

Miért zaklatják azokat az embereket akik kevesek a másik félhez?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy rendszeres zaklatás áldozatává válnak azok a kollégáim, akik teljes szível vannak az ügyfelekért. Otthonukban felkeresik őket, élni nem hagyják őket, köztük engem is. Bár nem hiszem hogy kora reggeli sms-ekre tudnék én is szintén válaszolni, érkezett e már a megbeszélt termék pl.


Odáig jutottam, hogy a korábbi telefonszámomat kénytelen voltam lecserélni, mert vagy egyéb rendezvényre hívtak volna, vagy pedig egy fogadásra.

Élni nem tudok, hogyan oldható ez meg?


2015. márc. 14. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Akarod mondani, kedvesek a másik félhez?

Mert az emberek nagy része magányos és törődésre vágyik, amit úgy gondol megkaphat egy kedves(nek tűnő) embertől. ÉN már meg sem próbálok idegenekkel jópofizni, szerencsére nem is tartozik a munkámhoz.

Mivel neked hozzátartozik, ezt el kell viselned.

2015. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!