Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Heti 2-3 berúgás az tényleg...

Heti 2-3 berúgás az tényleg alkoholizmus ?

Figyelt kérdés
Ha jól érzi magát akkor is ?
2022. márc. 27. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen az. Ne igyál alkoholt!
2022. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
élethelyzettől is függ. ha egy bulizós időszak van akkor szerintem nem. de ha mondjuk 10 éve ez megy és egyedül a talponállóban vagy otthon, akkor közel van.
2022. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Meg itt az a gond, hogy ok most esetleg nem az, de később is ez az alkohol nyújtötta öröm nagyon ott lesz. és akkor meg már lehet vészes lesz a valódi megcsúszás, mert nehézségeket nyom el.
2022. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Így megy ez. Először csak heti 1 korsó sör, utána majd jön a tömény szesz naponta...

Kupán kéne vágni azt, aki feltalálta az alkoholt, kevés kártékonyabb dolog van szerintem attól.

2022. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyszer ejutsz oda nagyon nehéz visszajönni. Szóval próbáld alacsonyan tartani. Szerintem jó dolog az alkohol, de nagy veszélyei vannak. Tényleg komoly veszélye ami full életeke boríthat meg. Mindenkinek ott vannak a konkrét példák szerintem. Szóval nagyon ésszel.
2022. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha minden héten van így akkor igen alkoholizmus.Később mindennapos lesz ha nem kerül fék az illetőre.

Néha belefér 1-2 berúgàs csak ne vàljon szokàssà mint a dohànyzàs.

2022. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alkoholizmus, igen. Vagy piálsz vagy másnapos vagy.
2022. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvosok mondják hogy progresszív betegség.Ha az èleted rèsze,akkor is ha csak hétvégén,akkor elkezdődött a folyamat.
2023. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!