Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Heti két berúgás alkoholizmusn...

Heti két berúgás alkoholizmusnak számít ?

Figyelt kérdés
Pl. Kedd és szombat, hosszú időn át, az alkoholizmus ? Lehet tőle károsodás ? Ha pl. Whisky Cola meg ilyenek ?
2022. márc. 27. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Fogjuk rá hogy igen.

De ha már fiatalon így kezded, mi lesz később??

Hosszú távon nagyon leépít.

Én az elmúlt 10 év alatt egyszer sem rúgtam be. Nem vagyok olyan hülye, hogy önmagam mérgezzem. Inkább másban keresek kikapcsolódást.

2022. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként nem írtam hány éves vagyok ! Honnan tudod ?

Mi lesz később ? Az is lehet hogy nem fogok inni ! Azt miért nem tudjátok elképzelni ?

2022. márc. 27. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor 1 millió ember mérgezi magát ? Mindenki iszik ! Egyetemisták is isznak !

Képzeld !😳

2022. márc. 27. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholizmus az, ha rendszeresen iszol (teljesen mindegy, hogy naponta, hetente, óránként vagy hogyan, a lényeg, hogy rendszeresen), és minden bajod van, ha kihagysz egy (pár) alkalmat.

Viszont ha nem is vagy ráfüggve, akkor is ártalmas a sok ivás. Heti két alkalom pedig sok ivás.

2022. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltük. De a megszólalásod alapján mindjárt lehetett tudni, hogy fiatal vagy. Lehet hogy isznak az egyetemisták is, csak éppen a többségük nem alkoholista. Amúgy segítséget, véleményt kérsz, vagy csak kötözködni akarsz?
2022. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak véleményt kértem.
2022. márc. 27. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholizmusnak számít, igen.
2022. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!