Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szelfiznek folyton a...

Miért szelfiznek folyton a tini lányok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok boomer csak egy lány folyamat ugyanazokat a kepeket rakja ki magáról Instagramra és kicsit furcsálom. Nem akarok belekötni meg stb persze csinálhatja de így eszembe jutott hogy miért szelfiznek folyton főleg a lányok de bárki más is? Nem értem az ember nem fogadja el a kinézetét vagy figyelmet akar? Jo nem ugyanazt a kepet rakja ki de hasonlot. A kommentekbe meg mindig az erkezik a baratoktol hogy oh nagyon jo lett meg fire mikozben nincs semmi a fotoval kapcsolatosan. Csak humorból írnak ilyeneket az emberek? Nem akarok kiakadni ezen na mindegy...


Másik meg amugy amikor szelfit latok hogy egy no van az edzoterembe es onnan pucsit és folyamat posztol erről hetente.



2022. márc. 27. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Élvezik a sok like-ot ! Voltam egy facebookos társkereső csoportban, ott valami Lívia minden nap rakta fel a retusált fotóit, pasik meg csöpögtek rá, de ismerkedni tutora nem akart egyikkel se. Meg csak az arcáról tett fel képet ami azért sokmindent elárul.
2022. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
figyelemhiányos, far*k kéne neki
2022. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tetszik nekik a látvány, szépnek tartják magukat.
2022. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a trend, mindenki ezt csinálja és követik.
2022. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a tinik hanem a felnőtt 30-40 éves emberek is,de főleg a nők.


-Önbizalomhiányos,egómániás vagy olyan nők akiket cikiztek vagy bántottak a külsejük miatt. A facebookon kiélvezhetik a likeokat és az epekedő kommenteket a férfiaktól. Ahogy az első is írta.


-Szakítás után is szoktak képeket feltölteni magukról állandóan.


- Ha viszket nekik és egy falloszra vágynak,egyik ismerős rakta fel megáról a képeket állandóan amit egy férfinek szánt csak az volt a probléma,hogy volt neki férje...

2022. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem pont, hogy a magabiztos lányok raknak fel képeket magukról.
2022. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A legjobb amikor egy 150kilós nőnek vagy egy csúnya igénytelen nőnek írják az ismerősök vagy a férfiak,hogy de szép vagy,bombanő vagy,csinos vagy, C typeok: verhetetlen vagy stb.
2022. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os


Én nem így vettem észre.

2022. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ám mindent a végtelenségig kianalizálgatni, amit a lányok csinálnak. Azért csinálja, mert ehhez van kedve.
2022. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent megmagyarázni,hogy kinek mihez van kedve vagy mit miért tesz mert ez lehetetlen! :D
2022. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!