Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fordult elő, hogy utcára...

Fordult elő, hogy utcára kerültetek, kiraktak a lakásból, vagy hajléktalanszállóba kényszerültetek?

Figyelt kérdés

Az embernek minden eshetőséggel számolnia kell. Volt olyan, amikor az utcán éltetek, vagy mondjuk hajléktalanszállón huzamosabb ideig?

Mik voltak a tapasztalatok, hogy tudtál "egyenesbe" jönni. Kerülhet akár ilyen élethelyzetbe is az ember, semmi sem biztos..



2022. márc. 27. 23:34
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert mindenre fel kell készülni. Ha kiraknának engem (amire elég reális esély van) tudjam mire számíthatok. Ugyanis sajnos albérlethez nincs elég pénzem, egy szobát se tudnék bérelni.

Munkalehetőség nem nagyon van itt ebben a városban. Viszont reális esély van arra, hogy kipaterolnak engem a szülői házból és napról-napra nő ennek az esélye.

Rokonhoz nem tudok menni, aki támogatna, barátaim, ismerőseim nincsenek. Tudom, hogy ebben az esetben hajléktalanszálló az úticél, gondolom be kell jelentkezni oda, meg lehet kell valami papírt intézni.

2022. márc. 27. 23:38
 2/43 A kérdező kommentje:
Márpedig ha kiraknak, akkor kiraknak, megyek hajléktalanszállóba nincs mese.
2022. márc. 27. 23:39
 3/43 A kérdező kommentje:
Én ezt már lemeccseltem, számítok erre, sokkal inkább a szálló, mint kinn megfagyni, ott legalább adnak meleg ételt és lesz hol aludnom. Fejben lejátszottam már ezt.
2022. márc. 27. 23:40
 4/43 anonim ***** válasza:
27%
Kezeltesd magad inkább meg a szüleidet is és légyszi ne itt mártírkodj.
2022. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

4: Ebben mi a mártírkodás?? Ezek a tények. Ha kiraknak, amire nagy esély van, akkor hajléktalanszállóra kell mennem, hisz az utcán nem élhetek és ismerősöm sincs, aki befogadna. Ez van.

Ez nem mártírkodás. Már nagyon a levegőben lóg a kirakatásom és akkor tudnom kell, hova menjek. Kell egy B terv, ennyi...

2022. márc. 27. 23:53
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

A szállót szinte minden hajléktalan elkerüli, mert állandóan balhé van és lopkodnak egymástól.

Szerintem ha kiraknak, akkor inkább azonnal keress egy olyan melót amihez munkásszállós lakhatás is jár. Én ezt tenném, ha utcára kerülnék.

2022. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Sokáig úgy voltam, hogy soha nem mennék szállóra. Nos nem mennék szívesen, próbálok pénzt gyűjtögetni, de szükség törvényt bont ugye. Bármikor mondhatja nekem, hogy takarodjak el és akkor nyilván oda megyek. Ennyi.
2022. márc. 27. 23:55
 8/43 A kérdező kommentje:
6: Biztos van kultúráltabb szálló is valahol.
2022. márc. 27. 23:57
 9/43 anonim ***** válasza:
50%
4.inkább te kezeltesd magad ha ebből a kérdésből azt szűröd le hogy a kérdező mártírkodik, hol ebben mártírkodás mikor elméleti kérdés aminek van kis valóság alapja?..O_O WTF?,
2022. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Néztem Googleban van a Vöröskeresztnek szállója, az nem lehet annyira igénytelen. TERMÉSZETESEN nem önként és dalolva mennék oda! Hanem ha kiraknak itthoról ÉS nincs elég pénzem egy szobát se bérelni, abban az esetben megyek, de nincs is más választásom, mert különben az utcán döglök meg éhen-szomjan.
2022. márc. 28. 00:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!