Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elérni hogy ezt...

Hogyan tudnám elérni hogy ezt fejezze be?

Figyelt kérdés

Anyám nagyon sokszor azt csinálja hogy fingik(amivel még nem is lenne annyira probléma) de csomószor felém legyezi direkt meg odajön nagyon közel hozzám csak azért hogy ott fingjon a közelemben és szívasson ezzel is és mondja utána nekem hogy:szagold meg hogy ízlik?, meg ilyenek. A pohár ott telt be amikor éppen ettem és oda jött éa akkor csinálta ezt is már nem egyszer, gondolkoztam rajta hogy egyszer vissza adom neki hogy tudja milyen érzés de lehet hogy nem kéne ilyen gyerekes szintre lesüllyednem, és picit gáz szerintem hogy a 44 éves anyám ezen a szinten van, ja és szóltam neki csomoszór hogy ez engem nagyon zavar, nem segített a helyzeten semmit. Másnak is van ilyen gyerekes szülője/szülei?

18/L



2022. márc. 28. 02:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
NEEEEEEEE 🤣😆😆😆😂😆😆🤣
2022. márc. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, egy vérbeli trollal van dolgunk, én nem tudom elhinni hogy ez az egész tényleg megtörténik. 🤣🤣😂
2022. márc. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak trollkodás lenne :(
2022. márc. 28. 03:02
 4/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂 Ha ez komoly, akkor látni akarom a jelenetet! 😂
2022. márc. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a torrente jutott eszembe, amikor belefingott a kezébe és a csávó orra alá nyomta. Kérdező légy kreatív torrente sok mindent tanít ;)


Az ominózus jelenet ebben a videóban van: [link] 1:41

2022. márc. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zárd magadra az ajtót, amikor eszel!
2022. márc. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jahjjj... Háttööö...

🤣

Szerintem beszélj apáddal, hogy ő mondja meg neki hogy ez így nem egy normális ember szintjén van, és fejezze be mert ez tényleg nem normális.

Hátha rá jobban hallgat 🤷‍♀️

2022. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Èn aszony mellett durrogok, ha olyant ettem... jó mondjuk èn nem kerketem meg a fingommal, ès a hàziàllatra fogom...

sztem tènyleg gyerekes, ha ezt visza adod... sztrem sz@rj bele a cipőjèbe

2022. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondanám hogy ma én főzök neki vacsit. Egy tálra rász4rnék, és eléje raknám. "Na, fingos? Neked ez hogy ízlik?"

Megmondanám neki ha tovább csinálja készüljön fel hogy belehugyozok az arckrémébe, tusfürdőjébe, innivalójába, a budit a fogkeféjével pucolom meg stb. Ha ő undorítóskodik, akkor számítson rá hogy visszakapja.

Mindenképp tálalnék neki egy adag kakit, mert akkor tudná hogy a többi se üres fenyegetőzés.

2022. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
“Anyám undorító vagy és gyerekes, nem vicces. Hánynom kell..”
2022. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!