Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz az olyan diákokró...

Mit gondolsz az olyan diákokról akik sokszor késnek első óráról? (Gimi)

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 23:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Legyszives komolyan.
2022. márc. 28. 23:16
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy mi lesz,ha majd dolgozni kell járni?

Akkor onnan is el fognak késni?

Vagy úgy vannak vele, hogy jaj,az más, mert akkor azt nem tolerálják majd? Meg oda muszáj bejárni?

Pedig az iskola is munkahely.

2022. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 koszi a valaszt:)
2022. márc. 28. 23:17
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Szívesen.

Én már dolgozom,de nálunk például mindig azok késtek el,akik vagy a szomszédban laktak, vagy kocsival jöttek, mert mondjuk már volt jogsijuk.

Vagy ma is azok késnek öt tíz percet mert még el cigizgetnek.🤣

2022. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*késtek
2022. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam, illetve vagyok is, csak már nem gimibe járok. De nálam befigyel egy nagyon erős ADHD gyanú, ha ez számít. 😀
2022. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én azt gondolom róluk, hogy egyértelműen rossz nekik ez az időbeosztás a bioritmusuk miatt, de sebaj, nagyon hasznos beerőszakolni őket az iskolapadba hajnalok hajnalán, biztos megragad nekik bármi is az első két órából... én is folyton elkéstem, este kilenctől hajnali háromig vagyok a legaktívabb egy nap. persze hogy elkéstem.

hármasnak: tudom, lehet picsogni, hogy mi lesz majd a gonosz maifiatalokkal a munkahelyen, de elárulom, hogy mióta befejeztem a közoktatásos baromkodást, soha nem kések el, nagyon kedves és szép beosztásom van, déltől este hétig dolgozok egy kávézóban.

2022. márc. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Pl olyan ideges, hogy az ajtobol fordul vissza fosni.
2022. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván más a véleményem azokról, akik a fantasztikus tömegközlekedés miatt késnek el, meg akik szarnak bele.
2022. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Valószínűleg ők lesznek azok, akik szívesebben vállalnak éjszakai műszakot vagy rugalmas munkaidőt/home officeot. Ma már nem csak az értékes munkaerő, aki magára erőlteti a pacsirták életvitelét úgy, hogy neki más a cirkadián ritmusa.

2022. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!