Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet egy mókuskerék?

Az élet egy mókuskerék?

Figyelt kérdés

Megszületsz, bekakálsz, bepisilsz, majd elkezdesz beszélni. Elmész iskolába, ahol megszoksz, vagy megszoksz, farkastörvények uralkodnak. Utána beindulnak a hormonok, a legyeket is meg...


Majd jön a szerelmesesdi, szexesdi, aztán párkapcsolatod lesz, leszülsz, munkád lesz holtig, az idióta kollégákkal. Majd unokázol, nyugdíj fillérekért, majd egyre fáradtabb leszel és valami betegségben elhalálozol. Ez lenne az élet?



2022. márc. 28. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, az.
Szeretem a mókusokat. ❤️❤️❤️
A kókuszt szeretem, nem a mókust!!
Kerék, kerék, milyen kerék????
Nem.
Mit kérdezősködsz??? Közöd??!?!
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szopórollert hallottad már?

Az sokkal találóbb.

Forog a kerek és mindig különböző méretű szerszám van rajta, amit szívni kell.

Sajnos sok embernek tényleg ilyen az élet.

2022. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tök jókat dumálok a kollégákkal, munka időben alszom, játszok, gyakorizok, még szexeltem is sokszor (nem kollégával).


Tök jó kényelmes életem van, én alakítom és nem elszenvedem.

2022. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az élet egy kerékmókus????
2022. márc. 28. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen az!
2022. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az embert sokszor váratlanul éri a halál és minden sokkal kiszámíthatatlanabb. De ha jobbat szeretnél, vehetsz az élet vizéből ingyen.
2022. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
(5. Vagyok) és megtalálhatod a valódi életcélod :)
2022. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen..
2022. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos igen, viszont mindig történik valami, akár kicsi dolog is ami boldoggá tesz. Pl találsz egy jó zenét, kapsz egy jó jegyet, szórakoztok egyet a haverjaidall stb. Ezzel lesz több az a bizonyos mókuskerék :3
2022. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az aki azt hiszi, hogy ez az élet, az gondolkozzon el egy kicsit ezen, mert ez nem élet. Ezt úgy hívják, hogy kizsákmányolás, nektek beadják ezt a mesét, mert ebbe nőttetek fel, a szüleitek is, a nagyszülőitek is stb, és valószínű, hogy ezt is adjátok tovább. Ez agymosás, mert veletek, a ti életetekkel építi ki a világ a rendszerét, ahol majd mégjobban kihasználnak és kizsákmányolnak mindenkit. Ez azok számára élet, akik tévelyegnek. Ha csak megnézzük mit jelent, hogy élet, akkor meg is láthatjuk, hogy benne van az, hogy örök. A mókuskerék a halál, a betegség, és pusztulás, egyre jobban csak lenyomorodik az ember, az pedig nem az élet. Ha valaki kíváncsi arra, hogy mi az élet, akkor kérdezze meg az Istentől, nem templomokban, meg szektákban, hanem az a személy, aki kíváncsi rá, hogy mi az élet, az tegye fel a kérdést az Istennek, hogy mi az élet?, és akiben őszintén él ez a kérdés, az választ is fog kapni. Az élet messze nem az, amit az emberiség, többnyire az átlag polgár annak hisz, a valóság meg mégkevésbé.
2022. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!