Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen több volt a szelíd nő?

Régen több volt a szelíd nő?

Figyelt kérdés
Nekem ez az ideálom, hogy szelíd legyen egy nő, a hanghordozása és a viselkedése olyan finom, nem durva. Persze vannak helyzetek, amikor idegesebb az ember és ki is kell álljon az érdekeiért, de valahogy nem jön be, ha valaki állandóan ilyen nagyon szókimondó, karakán típus. Nekem ilyen szempontból nagymamám az etalon, ő tényleg a szelídség mintaképe és a korosztályomban ritkán találkozom hasonló lányokkal. Régen ez gyakoribb volt, mert másképp nevelték a lányokat vagy ez inkább temperamentumtól függ és nem a korszellemtől?

2022. márc. 30. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Régen otthon éltek a nők, nem voltak kollégák, akik beléjük kötöttek, nem kellett megvédeniük magukat. Ma kénytelenek dolgozni, mert a férfi fizetése nem elég, és muszáj megvédeniük magukat az erőszakos munkatársakkal szemben.
2022. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
54%
Ez de aranyos, még egy egyedülálló fiúcska, aki élt 100-200 éve is már.
2022. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Szelíd? Akkor harapni és rúgni sem szabad?
2022. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Regen olyan voltam,mint ,amit te szeretnel, aztan kenytelen voltam valtani…,,megedzett’’ az elet….sajnos a mai vilagban mashogyan mar nem lehet
2022. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem régen “kuss” volt a nő neve és ha jót akart magának inkább visszafogta magát.
2022. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Régen sem toleráltak ám a nők minden fasságot tőletek.

Anyám is meg nagyanyám is olyan, hogy nem akarnál az idegeikre menni.

Max bizonyos filmekben van az, hogy egy felnőtt nő kezes a férfiakkal; mindenbe belenyugszik amit csináltok, sőt, anyukaként örökké gondoz titeket, és a szexben is csak az fontos neki, hogy ti mit szerettek.


Legyél te szelíd.

2022. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
6-os,ez így van jól,nekem csak azzal van a bajom,amikor egy nőt agyon bsztat a férje,barátja és a frusztrációit olyan férfiakon éli ki akik nem tehetnek róla.Erről kéne leszokni.
2022. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor nagymamák lesznek, akkor a kisunokájukkal persze, hogy többnyire szelídek lesznek. Magyarán az unokáikkal, a kisgyerekkel persze, hogy szelíd a többség. De felnőtt emberek, egyenrangú kapcsolatokban nem lábújhegyen járnak normális esetben. Ettől nem gorombák vagy kegyetlenek, csak normálisak és nem kezelnek értetlen gyerekként egy másik felnőttet.
2022. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!