Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a benyomásotok? Inkább...

Mi a benyomásotok? Inkább őrült vagy csak nyitott a világra?

Figyelt kérdés

Jó bevallom ez én vagyok. :DDDD

minden nap mást szeretnék csinálni. egyik nap művész szeretnék lenni,másszor író, mindenféle nyelveket tanulok,meg szeretnék tanulni kínaiul írni,olvasó napokat tartok és egész nap csak olvasok, jodlizni tanulok fényképezek,Harry potter/Sherlock fan találkozókra járok,néha vers mániás vagyok... na igen szóval akkor egy ilyen emberről mi a véleményetek ? :DD

13/l



2014. szept. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, ennyi.
2014. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*ja igen meg a forma-1 a motorok és a régi autók :DDD
2014. szept. 24. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor jó tehát gyógyíthatatlan :D :D :D
2014. szept. 24. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :)
2014. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs gond, előnyödre válhat , mert majd ebből sok hobby is kialakulhat.

Például az,hogy szereted a Formula-1-et, meg hasonlókat , nincs azzal semmi baj. ( Én gyerekkorom óta szeretem az F1-et,veterán autókat,motorokat, pedig már 19 éves lány vagyok)


Én például szeretnék bungee jumpingozni, japánul megtanulni, meg még ilyen apróságok, és én eddig nem éreztem úgy,hogy őrült lennék.

2014. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt vagy még :)? Mi maradt meg ezekből?
2022. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!