Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kismellű lányokról milyen...

Kismellű lányokról milyen tapasztalataid vannak? Milyenek jellemre, mennyire befolyásolja őket, hogy kicsi a mellük, van önbizalmuk vagy inkább szerényebbek vagy meglepő mód el vannak szállva maguktól?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
igen
2022. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kis mellű lányok kis mellűek. A többi kérdésedre adott válasz változó.

Igazából nincs rossz tapasztalatom velük. Sem mint nő, sem mint kis méretű mellel rendelkezők. Szerethetők :)


29/F

2022. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Milyen szellemi sötétségben kell lennie valakinek ahhoz, hogy a mellméretből próbáljon általános tulajdonságokra következtetni???
2022. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Van aki el van szállva magától, de ennek semmi köze a mell mérethez.

Van aki meg túl nagy jelentőséget tulajdonít neki és emiatt nagyon lent van az önbizalma.

Én egyszer voltam egy "deszka" lánnyal, előtte meg egy olyan lánnyal voltam, akinek hatalmas mellei voltak és nagyon formás popsija. Ennél a "deszka" lánynál sem volt semmilyen hiány érzetem, hiába volt egy olyan exem előtte és hiába tetszett az is, emellett a lány mellett se volt hiány érzetem. Ugyan úgy szerettem, ugyan olyan vonzó volt számomra meztelenül. Nem igazán befolyásolt semmit. Számomra a nő nem egy darab hús. Így az ilyen dolgok nem is iagzán érdeklenek.

2022. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

A 2legjobb szopást egy kismellü csajtol kaptam.


Ha beszélgetek vele akkor nincs elszálva magától,ha képeit nézem akkor kb:szerelmes magába. És ugyelvan szálva magától hogy a bolygót sem látja. Egy ilyen fura kettősség. Talan azért mert csak a haverja vagyok nem mutatjameg a valodi énjét nekem.


Az égvilágon semmit nem befolyásol mellmérete,szerintem.

2022. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. A vékony lányok többnyire kismellűek, és mivel a pasik sokszor a kis mell ellenéte is a vékony alkatot kedvelik, szerintem van bőven köztük, aki elégedett magával.

Ha valaki tényleg fiúsan lapos, annak lehetnek komplexusai, de az nagyon-nagyon ritka. A mellméret legtöbb esetben testalkattal arányos.

2022. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és sokkal több kismellű lányt ismertem valaha mint nagymellűt.

A beképzelt mármint a szépsége miatt beképzelt lányok mind kismellűek voltak. Nagymellűből a legtöbb önbizalomhiányos. De voltak kismellű barátnőim is akik emiatt önbizalomhiányosak pedig sok fiú futott utánuk. A mellméret vagy a mellek egyéb tulajdonsága sokaknak egy ok amiért önbizalomhiányos lehet, de ezen kívül van még egy rakás dolog. A kis mell manapság egyáltalán nem ciki.

2022. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kis mellű vagyok, bár, ha bizonyos ruhákat hordok, átlagosnak is tűnhet, mindenesetre a vállam széles, a csípőm se keskeny és nagy fenekem van, úgyhogy arányaiban kicsinek tűnik. Nem vagyok kövér, de mikor ducibb voltam, akkor is láttam, hogy 15-20 kilóval könnyebb nálam néhány lány, a mellük mégis nagyobb vagy akkora, mint az enyém. Akkor kicsit aránytalannak éreztem magam és gondoltam arra, hogy "legalább C kosaras lehetne már, ha ekkora darab vagyok"

Viszont alapvetően örülök ennek: nincs hátfájdalmam, nem lógnak, melltartó nélkül is jól néznek ki ruhában, fiatalabbnak néznek (bár ez néha bosszantó tud lenni), kevésbé szexualizálnak a perverzebb férfiak, senki sem kérdezi meg, hogy "igaziak?"

Plusz annyit hallgattam nagymellű nőket panaszkodni, hogy milyen szar nekik, amitől annyira beijedtem, hogy kis 8-13 évesként imádkoztam, hogy maradjak lapos.

Önbizalom:

Tisztában vagyok az értékeimmel, de valahogy azt érzem, nem vagyok szeretetre méltó és amolyan "jó fogás" ezért távolságtartó vagyok. Bizonyos dolgokat illetően szerény, de kissé ilyen "mindent megmondó" vagyok. Embertől is függ, ki mit hoz ki belőlem. Általában csendes vagyok, aki meghúzza magát, majd, ha jól érzem magam, kinyílok, ha nem, akkor csak csúnyán nézek és cinikus megjegyzéseket teszek, majd elviharzok.

2022. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!