Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ázsiai vonásokat hordozok...

Ha ázsiai vonásokat hordozok magamon, valószínűleg roma származású vagyok?

Figyelt kérdés

Hasonlítok a mongolokra, ujgurokra, törökökre, illetve bizonyos területeken élő japán, meg kínai emberekre is, annyi kivétellel, hogy én magas vagyok (nyilván, nincs semelyik nemzetből vagy rasszból teljesen tiszta). Kisebb koromban kínainak csúfoltak, bár európai vonásaim is vannak, Törökországban pedig apukámat töröknek (ő is hasonló), anyukámat orosznak, engem meg félvérnek néztek. Mi tagadás, a Teremtő szűkebb, enyhén ferde, mandulavágású szemmel áldott meg. A bőrszínem egyébként egyértelműen fehér, kicsit sárgás beütéssel és nyáron nem kell sokat napoznom, hogy a rövid ujjú felső meglátszódjon, de ha sokat napozok, akkor sem barnulok le nagyon, csak egy kicsit.


Lehetséges, hogy cigány származású ember vagyok, ebből kiindulva, apai ágról?



2022. ápr. 2. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van kunkor a szemed alatt? Oyan felkor alaku arok.
2022. ápr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. Mondom: ázsiai arcbeállításom van és valahol a mongoloid, meg az europid rasszok között egyensúlyozok. Édesanyám valószínű északról származik, mert szőke, zöld szemű, hófehér a bőre és európaias az arca. Apám inkább mongoloid, bár rajta is vannak európaias vonások, de az arca, az enyémmel együtt olyan, mint egy mongolé, ujguré, töröké, illetve láttam már japánt, meg kínait is, akire telibe hasonlítottam/hasonlítottunk. A bőrszínem egyértelműen fehér, kicsit sárgásabb beütéssel és valamennyire le tudok barnulni, bármilyen erőlködés nélkül, de csak kicsit, nem lesz soha sötétbarna bőrszínem.
2022. ápr. 2. 03:46
 3/4 anonim válasza:
94%

Nem. A romák nem mongolidok,neked belső ázsiai vonásaid vannak,nem indiai.

A romák ősei indiából jöttek,míg a te őseid belső ázsia irányából.

2022. ápr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 meszike91 ***** válasza:
100%
Nagyon sok magyarnak vannak ázsiai vonásai. Főleg a kun származásúaknak, de nem csak nekik. Egész Kelet-Európán nyomot hagytak a nomád ázsiai népek, a honfoglaló magyarok is legalább részben ilyenek voltak.
2022. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!