Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szerettem csicskáskodni...

Miért szerettem csicskáskodni régen?

Figyelt kérdés
Azt hittem ha csicskáskodok akkor mindenki kedvelni fog, akkora hülye voltam hogy úristen. Aztán most elegem lett és senkinek sem járok a kedvében. De nem bírom felfogni hogy miért voltam ilyen kis hülye.
2022. ápr. 3. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat nélkül könnyű elhinni, hogy ha szívességeket teszel másoknak, akkor kedvelni fognak. Én is elhittem.
2022. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mar te is tudod a valaszt...

Azert, h szeressenek, h elfogadjanak. Akar bevalljuk, akar nem, mindenki erre vagyik.

Bizonyara mar mashogyan allsz a kerdeshez, igy csak annyit irnek meg, h ne ostorozd magad multbeli hibak miatt, sosem visz elobbre, csak lefele.

2022. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másokat "szolgálni" -a szó jó értelmében- mindenképp nagyon pozitív dolog, jó karma. Amíg az Ego nem túl erős, az ember hajlamos pozitív dolgokat tenni alapból, nem nézve a saját érdekeit, számítását. Aztán ez sokszor elmúlik :)
2022. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam régen egészen addig, amíg rá nem jöttem hogy ezzel csak magamat szivatom.

Én segítettem/ott voltam mindenkinek cserébe le se szartak.


Mióta nem segítek senkinek sőt ugyanúgy leszarom őket, mint anno ők engem, érdekes azóta az összes ilyen elkezdett nekem puncsolni

2022. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet :D Volt egy barátnőm akinek mindent megtettem és aztán rájöttem hogy nem kéne mert a vége felé kezdett már kissé sok lenni.

Minden szr miatt hívott és egésznap képes volt elvárni hogy vele beszéljek telón ha nem találkoztunk épp aznap vagy ha ment bárhová nekem muszáj volt elkísérni meg ilyenek de ő bezzeg nagyon ritkán kísérgetett:D

Én is számíthattam rá de észrevettem hogy ő nem tett meg nekem mindent de bezzeg én a marha bármit.Ja és ha megkért hogy tartsak titkot én kussoltam de ő nem pedig megkértem direkt dehát nem tudott titkot tartani hiába :D

Szóval meguntam a banánt és kerültem amennyire csak tudtam.Ez persze feltűnt neki és szóvá is tette.Előtte pár beszólás is történt ami nem tetszett,ezt közöltem vele és hülyének nézett hogy én mit sértődök meg :D

Tiszta gáz volt az egész és szépen megmondtam neki hogy egy ideig ne dumcsizzunk.Na erre olyan üziket kaptam hogy leszerepelt végleg előttem.

Undorító stílusban közölte hogy amúgy ő már rég leakart engem koptatni XD

Ja biztosan.Ekkora hazug embert még sosem láttam.

Nagy csalódás volt és azóta senkit sem engedek ilyen szinten közel magamhoz.Már nevetek az egészen.Én hibám mert nem tudtam nemet mondani és így én lettem a mindenes csicska.Azóta persze keresett de én nem foglalkozom vele azóta sem.Vette a lapot mert nem firtatja hálisten.

Barátságról van szó egyébként ha nem egyértelmű a leírásom.

Kérdező megértelek!😊Túl jó sose legyél mert kihasználják.

2022. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy korábban ezt láttad kiskorodban, és rájöttél, ez nem jó így.
2022. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú évekig csináltam mindenre igent mindtam ha nem akartam akkor is segitettem dolg9ztam kolcson adtam ingyen dolgoztam a koszonom es a majd meghalalom szavakon kivul mast nem kaptam. Gyere pakolni gyere fat vagni menjel ki a boltba gyere takaritani fuvet vagni adjal cigit adjal penzt majd visszaadom ha lesz en persze mondtam oke nem baj stb es csodalkozok hogy ezek az emberek utasitanak nem megkernek mar hanem elvarjak hogy azt csinaljam amit elvarnak ingyen stb. Ezek az ugynevezrtt baratok.... en is hulye voltam hagytam magam kihasznalni csak hogy jofej leg!ek masok szemebe de nem volt sok ertelme...
2022. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csorog a telefon is mikor kell segiteni valami szrsagban vagy valamt csinaljak helyettuk vagy kell valami vagy pénz kell...amugy lese szarnak...
2022. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!