Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként csak annyit érsz...

Férfiként csak annyit érsz amennyit le tudsz tenni az asztalra?

Figyelt kérdés
Kutyát nem érdekli a jellemed, hogy milyen ember vagy? Többnyire a nők is csak azt tartják szem előtt?
2022. ápr. 4. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint gondolom úgy érted, hogy az anyagi dolog. Mert a jellemed is általában benne lehet abban, hogy mit teszel le az asztalra.

De egyébként igen, szerintem erre megyünk.

2022. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Nem, a jellemnek semmi köze ehhez.


Egy szerzetesnek lehet a jelleme a csúcson minden más emberhez viszonyítva de semmit nem tett le úgymond az asztalra (egyrészt mert nem érdekli a teljesítmény orientáltság).


Gondolom egy szerzetes egy erős NEM nálad.

2022. ápr. 4. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi kérdező, millió felett keresek havonta, két cégem és doktorim van, hitelmentes budapesti kecóm, a harmincas éveim elején, és ha nem teperem ki a belem, akkor még randikig sem jutnék el lányokkal. Nem vagyok a ferraris rolexes stílus, de a legtöbb lány teljesen indifferens, és a kisujját nem mozdítaná hogy ismerkedjen. El sem tudom képzelni mi lenne ha nem néznék ki relatíve jól, és nem lennének meg az imént felsoroltak. RIP.
2022. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
hüpp hüpp szip szip
2022. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemetek és anyagiasak a nők című kérdések 1234. részét olvashatjuk.


Rengeteg pénz nélküli pasinak van párkapcsolata. Tehát nincs igazad kérdező. Ha nincs csajod, az akár a Te hibád is lehet. Felesleges a lúzerséget minden nő anyagiasságával magyaráznod.

2022. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok milliomos, mégis egy csodás feleségem van.


#3 valamit te nagyon sz@rul csinálhatsz.

2022. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5


Milyen szánalmas a megnyilvánulásod.

2022. ápr. 4. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Az ötös vagyok. Még mindig állítom, hogy rengeteg nincstelen, vagy nem gazdag férfinek van barátnője/élettársa/felesége. Valami baj lehet a rendszeredben és ezt be kéne látnod.


Nem gondolod, hogy a Te rinyálásod szánalmas?

2022. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, ha nem, az ember pénzből él, a pénz által fejlődik. Senki sem akar nyomorogni egy 50 éve felújítatlan kis lyukban csak azért, mert a párja olyan jó ember.


Mondjuk élőben nagyon ritkán látok ilyen "nem tesz le semmit az asztalra, de a személyisége angyali" embereket. Inkább az szokott lenni, hogy lustán pöffeszkedik az illető otthon, a másik félték várja el, hogy kiszolgálja, de állítja, hogy nagyon szereti. Ám a szeretet a tettekben nyilvánul meg, nem pedig a szavakban.


Ha a szerzetesnek lehet párja (mert nem tiltja az adott vallás), akkor biztosan a saját közösségéből fog választani.

2022. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Nincs jó lelked, ne áltasd magad.

Az önsajnálatot meg hagyjuk, mert szánalmas, gerinctelen férfivonás.

2022. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!