Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként rövidnadrág és cipő...

Férfiként rövidnadrág és cipő esetén fehér rövid zoknit érdemes viselni, nem?

Figyelt kérdés

A hosszú fekete zokni pl hülyén néz ki. Legalábbis sokaktól ezt hallottam eddig.


Ti hogy látjátok?



2022. márc. 27. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Nekem több focista ismerősöm van, náluk divat a hosszú (főleg fehér, de néha fekete is) zokni rövidnadrággal utcára is. Nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem hülyén néz ki.

Én is a rövid fehéret preferálom egy férfin.

24N

2022. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a rövid a jó ehhez.
2022. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek, annyival kiegészítem, hogy nekem van sötétebb sportcipőm és ahhoz nem fehér, hanem fekete bokazoknit hordok.
2022. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez a hosszú fehér zokni az én gyerek koromban, a 80-as években volt átlagos viselet. Most 'felkapták', de szerintem nagyon gáz. Éppen sikerült volna átnevelni a magyar népet zokni ügyben, erre valami balf... celeb a tengeren túlon újra divatba hozta.

43/F

2022. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

függ a cipőd és a nadrágod szinétől, vagy a felső szinétől.

tehát a válasz a kérdésre: nem

rajtam most egy fekete nyári cipő van, fekete bokazokni, szürke bermuda és fekete póló

2022. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyanakkor pl fehér hosszőnadrághoz nem vennék fel fekete zoknit, hiába van rajtam fekete póló, fekete cipő, hanem csakis fehéret. de ez csak a világos hosszúnadrágokra igaz, farmernél már nem, ott fehér póló esetén vennék fel fehér zoknit, zöld pólónál meg zöldet (de van piros és sárga zoknim is emiatt) arra azért figyelj, hogy passzoljanak egymáshoz a szinek, ne üssék egymást.
2022. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En csak feketet hordok.
2022. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik ha rövid nadrágba vagyok akármilyen zokni látszódik, rövid nadrágot veszek fel akkor viszont zoknit nem veszek fel, így mezítláb van a lábam a cipőbe.
2022. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 és minek veszel fel cipőt? legyél teljesen mezítláb
2022. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!