Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy kedves, pozitív...

Milyen egy kedves, pozitív kisugárzású lány?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod, ha ránézel, vagy egyáltalán a közelében vagy
2022. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha ott van, mint ha nincs, kedveled a társaságát, akkor is, ha meg sem szólaltok.
2022. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat mosolyog, a testbeszéde is boldogabb, nem plöttydten, lecsúszva ül a széken, élettel teli (szerintem)
2022. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 Egyáltalán nem lehet ennyiből levágni. Gyakran a halo-effektust "érzed". Vannak akik baromi kedvesnek meg normálisnak tűnnek, és semmi empátia nincs bennük, csak egyszerűen olyan a kisugárzásuk.
2022. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nővérem ilyen teljesen

Én meg kedves vagyok és jóindulatú, de nem pozitív kisugárzású. Néha meg tudom magam játszani, de egy rakat pesszimizmus és komplexus vagyok. Ez az, ami miatt nem tudok szoros kapcsolatokat kiépíteni és megtartani.

Lehet nekem is van halo-effektusom, mert az ilyen távolabbi ismerőseim mind azt mondják, hogy milyen kis cuki mosolygós vagyok, de amint közelről megismer valaki, rögtön kezdődik a távolodás, leválás az esetek 90%-ában.

2022. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!