Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lúzerség az igazából genetik...

A lúzerség az igazából genetikai predesztináció?

Figyelt kérdés

Tehát ha valakit genetikailag alávalónak ítélnek meg társai akkor elutasítók lesznek vele, gyakran gonoszak. Emiatt társas téren sikertelen lesz. Leépül az önbizalma is ami kihat az élete más területére is, nihillé válik és motiválatlanná, mentális gondjai lesznek.

De mindehhez az kell, hogy genetikailag alávalónak ítéljék meg és akképpen is bánjanak vele?


2022. ápr. 5. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez az kell, hogy incel tudatú legyél, onnantól a többi már megy, mint a karikacsapás. Az incelség genetikai háttere viszont még nem tisztázott, a tudósok értetlenül állnak a jelenség előtt. Egy 6.250 incel családfáját 12 generáció mélységig vizsgáló kutatás arra a döbbenetes eredményre jutott, hogy kivétel nélkül mindegyikük ÖSSZES felmenője sikeresen szaporodott korábban.
2022. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%

"De mindehhez az kell, hogy genetikailag alávalónak ítéljék meg és akképpen is bánjanak vele?"

Nem, ehhez az kell, hogy ilyen kifacsart kérdésekkel ostromolja az ismerőseit, akik ettől hamarosan a falra fognak mászni, és inkább nagy ívben elkerülik az illetőt, hogy ne kelljen hallgatni az unalmas, önsajnáltató, energiavámpír rinyálását a saját balfékségéről.

2022. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot nem értek: te tényleg elhiszed ezeket és ezzel nyugtatod magad, vagy csak azért csinálod, hogy hergeld a népet?
2022. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

3


Eskü, hogy hiszek benne.

Ezt tapasztaltam magamon és más rosszul sikerülttel is ezt làttam

2022. ápr. 5. 15:35
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szomorú. Akkor meg olvasd el a válaszokat, rakd rendbe magad és ne írj ki marhaságokat.
2022. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

5


Melyik választ?

2022. ápr. 5. 16:16
 7/64 anonim ***** válasza:
89%

Egy dolgot kellene itt megérteni.

A kérdező - akiből egy van, csak hetente kiír néhány ilyen kérdést - nem csak incel, hanem közben energiavámpír is.

Vagy másképp mondva: szeretethiányos.

Ezért aztán nem az a legfontosabb számára, hogy az incel butaságait hogyan minősítik - ennél sokkal fontosabb, hogy közben FOGLALKOZNAK VELE.

EZ A LÉNYEG neki!

EZÉRT ír, és nem másért!

De orvoshoz nem fog menni.


Gyanítom, hogy ha választania kellene, hogy nem ír ki kérdést, vagy pedig miatta meghal itt egy ember - akkor kiírná a kérdést. Ennyit számít neki itt mindenki más.

2022. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

7


Ne túlozzunk azért. Még ha mizantróp is vagyok nem tudnék elszámolni magam előtt egy miattam okozott halállal. Ahhoz túl jó és nagyszerű vagyok. Még a bántalmazóimnak sem tudnék ártani akkora a szívem és empátiám.

2022. ápr. 5. 16:18
 9/64 anonim ***** válasza:
71%

Hol állnál meg?

Mi az, amit már nem bírnál elviselni, ha te okoznád a másiknak?

Mondjuk egy kisebb gutaütés... vagy az, hogy miattad összevész ismerősével, vagy mi lenne az, ami téged megállítana?

2022. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

9


Gutaütést nem kap ha normális ember.


Engem valóban csak az állítana meg Ha bocsánatot kérnének tőlem az emberek, kiengesztelnének és beismernék, hogy igazságtalanul viselkedtek mindvégig. És persze onnantól egyenrangúnak kellene kezeljenek mással.


Mennyi esélyét látod ennek?

2022. ápr. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!