Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában minden embernek a...

Általában minden embernek a barátlistáján van egy olyan ismerős, aki nehezen vagy nem értelmezhető bejegyzéseket tesz közzé vagy az ilyen ismerős nem túl gyakori, csak én nekem kéne változnom?

Figyelt kérdés

Most például van egy ismerősöm, akinek sokszor, amikor elolvasom a kiírását, töröm a fejemet, hogy mit jelent, amit kitett.


Mielőtt ő nagyon gyakori lett a Facebookon, egy olyan ismerősöm volt, aki, ha kiraktam egy képet, mindig valami olyasmit szólt hozzá, ait nem tudtam értelmezni.


Ezek a Facebook ismerősök mindenkinek megvannak vagy nem túl gyakoriak?


Azért is kérdezem, mert lehet csak arról van szó, hogy nem vagyok túl eszes, ezért nem tudom értelmezni bizonyos emberek megnyilvánulásait.


2022. ápr. 5. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Ez utóbbira tippeltem én is.

De várjuk meg mit írnak mások.


És nem akartalak megsérteni!

2022. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Mindig vannak ilyenek az ismerősök között. Én gyorsan megoldom, nem idegelem magam vele. Egyszerűen bejelölöm, hogy ne lássam a bejegyzéseit.
2022. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!