Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl erősen érzek, hogy lehet...

Túl erősen érzek, hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Nagyon, túl erősen átérzek mindent. Ma pl hallottam egy megrázó háborús hírt, egész napra megviselt, sokat sírtam és hőemelkedésem is volt. Az eszem tudja, hogy ez nem normális, de hát, mint tudjuk, tudatában lenni a hülyeségnek, és úrrá lenni a hülyeségen, az két külön dolog. Mit tehetnék? Ismeri valaki az érzést?
2022. ápr. 6. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz
2022. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez lényegre törő volt. Dokihoz biztos megyek, nem gondolnám abnormalitásnak. Alapvetően azt hiszem, az embertelenség elviselésére kondicionálnak az utóbbi időben. Vagyis inkább arra lennék kíváncsi, mit tehetnék, hogy elviseljem az elviselhetetlent, és ne reagáljak arra súlyának megfelelően, hanem csak annyira érezzem át, hogy ne befolyásoljon ennyire.
2022. ápr. 6. 23:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, kicsit ellentmondtam magamnak… úgy értem, hogy nem abnormalitás, hogy a reakció súlya megfelel a borzalom súlyának, de nem normális, mert nem megszokott, másra nem hatnak ennyire a dolgok. Köszönök minden választ, hogy időt szántok rám.
2022. ápr. 6. 23:56
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Valami gyengébb nyugtató...a nyugtatók ismert mellékhatása az hogy tompítják az érzelmeket.


Bár nem értem miért baj ha érzel, ez inkább pozitív dolog.

2022. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat en ezt nemtudom aterezni mert tokre hidegen hagy ami nem velem vagy a szeretteimmel tortenik 🤔
2022. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ alapján tényleg azt lehet csak írni, hogy keress fel egy pszichológust, akivel feltárjátok, hogy mi okozza a túl erős érzelmi reakciót.
2022. ápr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem te csak meséket nézzél.
2022. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt nem értem…
2022. ápr. 7. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Az nem kavar fel érzelmileg.
2022. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hajjaj, dehogynem 🤣🤣🤣 nyilván nem minden nap sírok a híradón. Csak erősebben átérzem a dolgokat mint más, jó és rossz érzést is
2022. ápr. 7. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!