Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással sem történik semmi...

Mással sem történik semmi izgalmas sose, hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Pedig nyár van a normális emberek biztos sok élményben vesznek részt. Nekem még arra se telik hogy nyaraljak. À semmi értelme élni.

2021. júl. 30. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Én se megyek sehova. Ki se mozdulok a négy fal közül, mert utálok emberek között lenni, és itthon jól elvagyok a kis dolgaimmal, könyveimmel.

Nekem telne nyaralásra, de már évek óta nem mehetek szabadságra a cégnél. Még táppénzhez is rimánkodni kell, mert nem hiszik el hogy beteg az ember.

Most akkor én se akarjak élni? Keress valami elfoglaltságot és fel a fejjel.

2021. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát de ez nem élet. Én se szeretek emberek közt lenni de azért néha nyaralni legalább jó lenne.
2021. júl. 30. 12:35
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Mennyivel egyszerű kiírni egy nyafogós kérdést, mint felemelni a sged és változtatni a dolgokon. Na ezért nem kíváncsi rád a lőtéri kutya se.
2021. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt hogy változtatsz? Ha nem tűnne fel csak rabszolgák vagyunk apró pénzért.
2021. júl. 30. 12:38
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, ha nem telik nyaralásra, akkor keress kompromisszumos megoldást.

Jobbhíján én is csak 1-2 napra tudok lemenni valahova félévente, de több a semminél. Annyi szép hely van Magyarországon is, legutóbb Keszthelyre mentem 2(!!) napra. És órási felüdülés volt. Egyedül mentem, kivettem az első kis motelban egy szobát és felfedeztem a várost.


Ne nyírd ki magad azért, mert nem tudsz nyaralni menni. Akkor menj máshová.

2021. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha ki sem mozdulsz otthonról és azt várod, hogy maguktól történjenek a dolgok, ami élményt okoz, akkor csalódást kell okoznom, mert ez nem fog megtörténni, ehhez tenni is kell. Kezdj el sportolni, vagy valamilyen hobbit. Vagy fedezd fel a természet szépségeit, menj el túrázni, vagy csak egy rövidebb sétára az erdőben.
2021. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Mit dolgozol és mennyit keresel?
2021. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
#7 lényegtelen. Aki életképtelen, azzal nem szívesen barátkoznak, legalábbis az igényesebb fajta emberek.
2021. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
8 De kíváncsi vagyok, hogy mivel foglalkozik és miért nem tud változtatni rajta, ezért még nem kell lepontozni te.....
2021. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hát én egy nyaralástól sem vagyok jobban ha ez számít valamit pedig voltam Pesten 1 hetet meg augusztusba megyünk még valahova,elég élmény szegény életem van amúgy,én sem nagyon járok sehova...igazából már nem is az a korosztály vagyok akinek mindennap valami buliba kéne rongyá inni,drogozni,b..ni magát.


28f

2021. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!