Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Átlagosan mennyit mosolyo...

Nők! Átlagosan mennyit mosolyogtok egy nap igaziból, és mennyit a társadalmi elvárások miatt? Őszintén.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
100-ból általában 99 mosolyom őszinte. Senki nem kötelez rá, hogy folyton mosolyogjak másokra, magamtól teszem, ha akarom.
2022. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Elvárás miatt soha.

Meg úgy amúgy sem igazán, nincs min mosolyognom

2022. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon ritkán van kirobbanó jókedvem, de egy mosoly nem kerül semmibe. Úgyhogy ha úgy tetszik, nagyon sokszor a "társadalmi elvárások" miatt mosolygok, mert mindenkinek jobb, ha nem egy búval b@ott fejet kell néznie bármilyen helyzetben. Ez pont olyan, mint hogy jó napot kívánok, a pénztárosnak, pedig nem érdekel, milyen napja van.

Ezt csak az nem érti, aki azt hiszi, egy udvarias mosoly rögtön azt jelenti, le akarok feküdni vele.

2022. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Kit érdekelnek a társadalmi elvárások? Akkor mosolygok, amikor kedvem tartja és van miért.

Néha semmennyit, mert magam alatt vagyok és nagyon rossz kedvem van, néha meg egész nap, mert annyira jókedvben telik el az egész.

2022. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vagyok az a típus, aki vicsorog mindig. Szóval ez nálam elvárásra nem megy.

Ha valaki kedves velem és ő is pozitív és rám mosolyog, akkor én is vissza.

2022. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
*jajj vigyorog lett volna :DDDDDD
2022. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Sosem mosolygok, ha nem lenne oszinte. Mindig magatol jon. Nem vagyok egy extra mosolygos fajta, de azert sokszor elpoenkodunk, elnevetgelunk kollegakkal.
2022. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha a társas érintkezések annak számítanak. Olyan emberekre mosolygok, akik valamilyen szolgáltatást nyújtanak. Eladók, pénztárosok, biztiőrök. Ez nekem nem megerőltető, és kedvességet kapok vissza is. Ha random emberrel együtt szállok liftbe, arra nem mosolygok.
2022. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Katona Dius ***** válasza:
10%
Én mosolygok,ha jó a kedvem, akkor is ha valami kihívás elé kerülök. Szeretem megméretni magam,vajon sikerül e az adott feladat az adott időn belül. A harmadik ok,amiért mosolyogni szoktam, bár lehet ha néha atfordul vicsorba, mikor egy nálunk dolgozónak valamit 100x elmondok és 101szer sem jól csinálja,majd radogja hogy ő erről még nem is hallott. Ha felhúznak,hajlamos vagyok vérbunkó lenni, így inkább mosolygok, mert olyankor az van a fejemben,mosolyogj,légy megértő. Van amikor már az sem segít és szakad a cérna, de általában az már a nagyon sokadik "nekem ezt még senki sem mondta" után van.
2022. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Kilencszer mosolygok szívből, tizenhétszer kényszetből.
2022. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!