Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek már?

Észrevettétek már?

Figyelt kérdés
Észrevettétek már, hogy a legtöbb ember ellenségesen áll azokhoz, akik nem nyertek a genetikai lottón, tehát csúnyák? Számtalanszor tapasztaltam már, hogy még az értelmesnek tartott emberek is úgy nyilatkoztak róluk, mintha az ellenségeik lennének, és mintha ők tehetnének arról, hogy rondának születtek. Egyfajta agressziót vélek felfedezni ilyenkor bennük, és magamon is észrevettem már ezt, hogy feszült leszek belül, ha egy igazán ronda embert látok valahol. Kicsit olyan, mintha ez valami védekező mechanizmus lenne. Ennyire primitív az emberi agy, hogy a genetika alapján szelektál másokat?

2022. ápr. 7. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem mert a szép megláthatja a csúnyában a szépet meg hát az is ott van hogy aki szép az ki is használhatja a csúnyát mert van amikor a csúnya okos a szép meg nem buta de lusta és ravasz és a csúnya meg magányos és könnyen kihasználható és azt hiszi barátkozna vele a szép. Nincs értéktelen ember, csak magányos van aki ettől könnyen kihasználható és ravasz aki könnyen kihasználja a magányost. Hogy tudatosan vagy nem? Hát ez jó kérdés. Engem meg büdösnek csúfoltak a suliban és remélem ettől függetlenül a válaszom hasznos.
2022. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az idosebbekkel ugyanez a tapasztalat.

Ahogy kezd láthatóan öregedni, mintha leprás és szellemi fogyatékos lenne.... Ugyanaz az ember aki azelőtt 5 évvel még széles, szívélyes mosolyokat kapott.

2022. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindig belül keresendő a probléma oka!
2022. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Aki nem tiszteli saját ön magát az a többi embert sem!
2022. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fajta elnézést szoktam látni a szebbek felől a csúnyábbak felé, de ezt inkább a fiatal korosztájnál látom, 15-25. 30 felé már megtanulja az ember hogy senki se tökéletes. Pláne ahigy elkezd öregedni a testünk rájövünk hogy a szépség mulandó.


De nem összetévesztendő az önbizalommal. Mert egy csúnya embernek talán nincs akkora önbizalma mint egy olyan embernek aki megnyerte a genetikai lottót. Szóval nem biztos hogy lenéző valaki, egyszerűen csak nagyobb az önbizalma. Egy csúnyábbacska ezt félreértheti.

De nem kell ehhez csúnyának lenni. Elég ha önbizalomhiányunk van. Azt hisszük hogy mindenki néz mert rondák vagyunk közben meg nem.


2. Ez igaz és nagyon zavaró pedig én vagyok a fiatalabb. De nagyon zavar amikor úgy beszélnek egy idős emberrel mintha fogyatékos lenne miközben semmi baja szellemileg.

2022. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha meglátok egy számomra csúnyább embert, akkor sosem érzek aggressziót. Sokkal inkább kedvesebb vagyok, elnézőbb.
2022. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
6. De miért? Mert szánod? Őegyáltalán nincs rászorukva a szánalmadra. Ha nem is a külseje de valami másban lehet sokkal jobb nálad. Szóval ez eléggé felszínes felfogás a részedről.
2022. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki a csúnya embereket le nézi stb az csoki se egyen mert az is csúnya!!!!!!!
2022. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgot köszönhetünk a világunkban csúnya embereknek akik nem a külsejük miatt lettek világhírűek hanem az eszük miatt bill gates einstein darwin picasso stb... nem a külsejükkel hódították meg a világot hanem a tudásukkal!!!
2022. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Igen sajnos észrevehető.
2022. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!