Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy ha szeszes ital van a háznál akkor nincs olyan hogy aznap meg ne igyam? Nem vagyok nagy ivó, kb. évente egyszer iszom valami eseményen. Viszont már kamasz koromban észrevettem hogy nem tarthatok magamnál szeszt.

Figyelt kérdés
Ha ajándékba kapok egy bort, akkor kb. szublimál az önkontrolom. Nincs olyan hogy még aznap meg ne igyam. Ugyanez volt a fűvel is, csak felnőttként már nem szokás blázt ajándékozni ezért ezt már nem élem. Egyébként kb. mindenre képes vagyok azonnal rászokni. 12 éves korom óta brutál sokat kávézom. A cigarettát tudatosan kerültem mindig, mert ha egy fesztiválon pár napig nyomnám, már láncdohányos lennék. 2 féle benzón, 2 féle antidepin, altatón vagyok. Nem tudom hogy lehetek ilyen szélsőségesen addiktív alkat. Karácsonykor kaptam 3 üveg bort, 1 éve nem ittam előtte és nem is gondoltam rá. Azt a 3 üveget 2 nap alatt megittam. Utána kajak kattogtam, szerencsére azért voltam annyira tudatos hogy ne vegyek még többet.
2022. febr. 8. 20:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Más is jár hasonló cipőben?
2022. febr. 8. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az édességgel vagyok így.. Ezért nem is veszek. Ha kapok, akkor nem fogadom el vagy rögtön kidobom.
2022. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Az azért jobb egy fokkal. Én édességből csak az energiaitalra voltam rákattanva, napi 10-12-őt ittam. Az rengeteg cukor, szóval most koffein tabizom meg vkávézom. Valamiért hétköznapi dolgokra nem függök rá. Néha irigylem azokat akik a sorozatokra meg játékokra hajlamosak ráfüggeni, az legalább nem olyan veszélyes.
2022. febr. 8. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmus enyhe jele ez.
2022. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Az lenne, ha rendszeresen innék. Az a fura hogy tudatosan kerülöm az alkoholt. Szóval nem lehetek függő. Viszont ha pl. kapok egy bort vagy céges rendezvényen elém raknak egy piát akkor elszáll minden kontrollom. Olyan mintha előző életemben alkesz lettem volna vagy nem tudom. Ha iszom akkor olyan szintem kisimulnak az idegeim amit thermal fürdőben vagy a legchillesebb környezetben sem tapasztalok.
2022. febr. 8. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Alkoholista vagy.
2022. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyeneket tudja kideríteni egy jó pszichológus/pszichiáter, tényleg nagyon hajlamos vagy a függésre.
2022. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alkoholista vagy
2022. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!