Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel hogy...

Hogyan dolgozzam fel hogy felkerestem a regi szerelmem akinek sosem kellettem es ujra elutasitott? Egy rongynak erzem magam.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kerested meg?
2022. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél be a pofonért az erdőbe..?
2022. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Girlll3 ***** válasza:
100%
Az idő segít. De ez így szokott lenni. Akinek nem kellesz elsőre, másodjára sem fogsz.
2022. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van hétmilliárd ember a földön, ezek közül sokan talán boldogak lennének veled, ez az egy biztosan nem. A biztos rossz gyakran kényelmesebb, mint egy bizonytalan másik próbálkozás. Építsd fel az önértékelésedet.
2022. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát,ez azért várható volt. számítani lehetett rá, hogy ha akkor sem vonzódott hozzád, most sem kellesz neki. Nem tetszhetsz mindenkinek; valaki más van, aki lehet; hogy vár rád pont. olyan kocsi után nem futunk , ami nem vesz fel.
2022. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sose kellettél neki, miért kerested újra fel?
2022. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom szeretsz szenvedni...
2022. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltad, nem működik, ennyi.

Legalább most már biztosan tudod, hogy ezt le kell zárni.

Ne bankódj, engedd el, kívánj neki sok szerencsét magadban, és haladj tovább.

2022. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Képzeld el az egyik osztálytársad legcikibb sulis pillanatát és képzeld el hogy a pároddal történt és akkor már tudsz nevetni csak ne terjeszd el hogy vele történt meg ilyenek csak magadban képzeld el és magadban kuncogj ezen. Esetleg néha gúnyolhatod őt.
2022. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megköszönöm neki és mondanàm megértem én se kellenék magamnak az élet padlora küldött-igaz miatta mert hitegetett..most is menjek egyedül a volt csalàddal egy rendezvényre?!ha nem megyek otthon meg én vagyok a szar.. "szar anya" mindenbe szar mindenbe làbtörlő nekem ezt dobta a karma..
2022. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!