Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg itt tartunk? Meddig...

Tényleg itt tartunk? Meddig fog ez még terjedni? Édesanyámnak egész életében migrénje volt amiről diagnózisa is van. Két napja hasmenése van, amivel felkereste a háziorvost. Háziorvos sikítozott hogy ez a korona vírus tünete stb...

Figyelt kérdés
Természetesen anyám leordította a fejét, így leszakadt róla végülis nem nyilvánította coronavírusosnak de, ez akkor is elmebeteg már. A világon minden betegség megszünt létezni? Egy hasmenésre és egy eleve egész életen fennálló migrénre amire még gyógyszert is szed, relpax-ot már azonnal koronavirus ? Mi a franc megy itt az egészségügyben ?????
2020. szept. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy így manipulálják a statisztikákat. Ha elüt a villamos, az is a koronavírus miatt van.
2020. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha jól értem, akkor édesanyád olyan tünetekkel, ahol nem zárható ki a koronavírus beállított a háziorvoshoz, ahelyett, hogy odatelefonált volna. Majd csodálkozott, hogy az orvos egy kicsit mufurc lett?
2020. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézd, ha nekem fáj a lábam akkor zárható ki? Hiszen izomfájdalom blablabla
2020. szept. 28. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, jelen helyzetben én ha bármivel szeretném felkeresni a háziorvosom, odatelefonálnék, mint ahogy márciusban tettem is.

És igen, attól hogy valakinek egész életében fáj a feje, attól még nem lehet kizárni, hogy most mástól fáj, főleg ha más tünet is van mellé.

Félreértés ne essék. A kormány ötlete, hogy a háziorvosok teszt nélkül kioszthatják a diagnózist egy rossz ötlet, ami egyértelmű elismerése annak, hogy az ország a tesztelési kapacitásait kimaxolta, ők meg csak a lovak közé dobják a gyeplőt, és lesz, ami lesz.

De ebben az esetben csak az történt, hogy az orvos tuskó volt, de gyakorlatilag igaza volt, hogy nem szívesen lát egy világjárvány közepén egy gyanús beteget előzetes bejelentkezés nélkül.

2020. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!