Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani belpolitikai nézetel...

A mostani belpolitikai nézeteltérések másoknál is okoznak szűkebb körökben emberi feszültségeket,elhidegüléseket? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a mostani választás miatt nagyon felerősödtek az emberekeben a jobb és baloldali nézet különbségek.A mi családunkban sajnos elég erősen kialakultak a politikai nézet miatti veszekedések.A kollégámmal is,akivel réóta dolgozom,úgy érzem megroppant a jó munkatársi viszonyunk.A társasházban,ahol lakom,itt is többeknél elég erős gyűlölet alakult ki a másik nézeteivel szemben.Persze legjobb hallgatni arról,hogy az ember melyik párt felé hajlik,de ezt azért mindenki megérzi a másikról.

Szóval,nem a választások eredménye a lényeg,és nem az,hogy most ez alatt a kérdésem alatt jobb és bal oldali vita legyen,hanem hogy másoknál is ennyire erős nézeteltéréseket okoz a politika,hogy képesek családtagok,barátok összeveszni,kapcsolatok kihűlni?

Mert én úgy érzem régebbi vélasztásoknál nem volt ekkora feszültség.

(leírnám,hogy nem "tinihiszti"-ről van szó,40+,50+,60+ emeberek vagyunk)

Köszönöm!



2022. ápr. 8. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Intelligens emberek nem mennek egymasnak pol nezetkülönbsegek miatt. Hanyagoljak a temát és arról beszélgetnek ami közösen jó.
2022. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A neten jön ki leginkább ez a dolog.A való életben kevésbé.
2022. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

saját magatoknak keresitek a bajt a nagy unatkozásban..az egyik ember ilyen, a másik olyan, és ebből az evolúciós csodából van még nyolcmilliárd..ti meg ilyen szir-szar politikai árokásással foglalkoztok?


na ezért ilyenek az emberek..persze az értelmesebbje nem foglalkozik árokásással..

2022. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért azt leírnám,és nem védekezésképpen,hogy én is úgy vagyok vele,hogy mindekinek a magánügye,és én is a béke pártján vagyok,csak csodálkozom,hogy csakádon belül is ilyen hülyék vannak,pedig diplomás dr.szintűekről van szó nálunk,akik csinálják a feszkót.
2022. ápr. 8. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Értelmes ember nem gyűlölködik, a többi meg fideszes.
2022. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. A (konzervatív) családom többsége fideszes, aki kérdezte, annak elmondtam, hogy az ellenzéki összefogásra szavazok. Ha arra is kíváncsi, hogy miért, azt is szívesen elmondom. Számomra a család szent, semmilyen politikai meggyőződés miatt sem fogom kockára tenni a kapcsolatom a szeretteimmel.
2022. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5. Akkor te egy öngyűlölő fideszes vagy? 😂😂😂
2022. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!