Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől szorongtok a hétköznapok...

Mitől szorongtok a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, utcán, boltban, otthon.. stb.

2022. ápr. 8. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Félek mindentől, felek attól, hogy butának néznek az emberek, felek attól, hogy a boltban dadogni kezdek, felek az emberektől...szorongok mindentől :/ bárcsak meghalnék mar.
2022. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Gázszámla, villanyszámla, banki törlesztő és társai.
2022. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Putyin!!
2022. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Más emberektől és önmagamtól. A saját elhibázott életem kísértetétől sosem szabadulok. Volt jövőm és hova jutottam. Erre nincs bocsánat. Semmi nem ad feloldozást.
2022. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
ma 20:57 Mi történt ? el meséled ?
2022. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én a munkahelyen attól, hogy olyanokkal kell együtt dolgoznom nap, mint nap akiktől elképesztően távol állok. De közben meg kell játszanom, hogy minden rendben meg mosolyogni, mivel ezért konfliktust generálni csak öngól mivel magadnak teszel be.

Az utcán mindig próbálok önbizalmat sugározni, de belül a valóság ennek ellenoldala.

Boltban kedvesnek lenni az eladóval, miközben legbelül teljesen üres vagyok.

Otthon pedig mindezeket titokban tartani.

2022. ápr. 8. 21:00
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Hányástól
2022. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
ma 21:00 Hasonló, de én otthon nem tartok semmit titokban :D Had tudja meg mindenki, hogy én más vagyok...
2022. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A legszomorúbb az egészben, hogy sokszor annyira mást adsz kifelé, mint ami vagy, a könnyebb boldogulás végett, hogy sokszor kizökkensz a valódi személyiségedből.

És elképzelhető, hogy pont azokat kerülöd el ezáltal, akik hasonló cipőben vannak.

2022. ápr. 8. 21:11
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

ma 21:11 En mar ott tartok, hogy ott hagyom a munkahelyem. Kiborít az egész! Azután meg ki tudja mi lesz velem :/

Remélem azért te nem jutsz ide kérdező mint én.

2022. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!