Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől szorongtok a hétköznapok...

Mitől szorongtok a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, utcán, boltban, otthon.. stb.

2022. ápr. 8. 20:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én már ott hagytam, kilátástalanabb. De inkább félek az ismeretlentől, mint undorodjak a mindennapoktól és kicsit meghaljak bennük midnen egyes kifacsart napon.
2022. ápr. 8. 21:19
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ma 21:19 En ha ott hagyom, nem keresek más munkát. Otthon varom az elmúlást. Minek menjek emberek közé ? csak szorongást váltana ki belőlem.
2022. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam az volt a gond hogy féltem hogy mások nem fogadnak el, hogy kiderüljön, hogy hülye vagyok hogy nem vagyok szeretetre méltó, hogy mindent elrotok stb. Egyszóval hogy hibás vagyok, és nem vagyok jó úgy ahogy vagyok. Ezt kellett legyőznöm.

2022. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkám miatt félek, van bennem egy állandó rettegés, hogy mikor mit rontok el úgy, hogy baromi nagy büntetés legyen belőle. Nincs munkahelyem, szabadúszóként dolgozok itthon. És igaz, hogy 25 év telt el úgy, hogy nem volt gond (értsd: hatóság nem talált hibát a munkámban), de mivel jogszabályok mentén dolgozom napi szinten, ezért nagyon félek tőle. Ez kb. az egész életemet beárnyékolja, valószínűleg jobb lett volna alkalmazottként dolgozni.

A másik a háború, de arra már immunis leszek. Aztán félek attól is, hogy elveszíthetem azokat, akiket szeretek. Ez is egy állandó szorongás nálam.

2022. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Többször fenyegetett meg több család tagom, a lakhatásommal, mivel egyedül maradtam, és a családba vetett bizalmam pont emiatt csorbult, így nagy bennem a szorongás és félelem.
2022. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Félek, hogy elvesztem a szeretteim, hogy hülyének néznek az emberek, valamint, hogy örökre egyedül maradok.

Régebben szó szerint mindentől szorongtam, szóval az, hogy ezekre redukálódott, mindenképp már egy előrelépés.

2022. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Erre jók a nárcisztikusok. Úgy kikészítenek, hogy utána ezek a hétköznapi dolgok meg se kottyannak.
2023. szept. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!