Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a suliban lúzer volt, az...

Aki a suliban lúzer volt, az valószínű a munkahelyen is lúzer és számkivetett lesz? 🤔

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 03:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
nem
2022. ápr. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz,én menő voltam most meg egy lezüllött alkesz
2022. ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem, bőven tudok ellenpéldát a környezetemből.
2022. ápr. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
2# végre egy őszinte ember, aki nem kamuzza tele a gyakorit, hogy 6 diplomája van, 1 évesen már verselt angolul , 1 milliót keres hetente stb.
2022. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a 2-es mondja! Inkább a fordítottja igaz. Aki menő volt a suliban, nagydumás, vagány, abból többet tudok, aki lecsúszott.
2022. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Suliban se voltam egy mintagyerek, na de most?

Megvan mindenem, luxusban élek, de ezért pár dolgot leraktam az asztalra,amit sok ember nem merne megcsinálni.

Olee 48F vállalkozó

8 év Csillag

2022. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Iskolában a menő gyerekek közé tartoztam . Sok barát. Sok csaj . Minden hétvégén buli . A lúzereket meg lenéztük .


Most ? A munkahelyen én vagyok a lúzer és a számkivetett . Hétvégente a félre siklott életemet alkohollal és gyógyszerekkel próbálom kompenzálni .


A történetben az a szép , akiket régen lenéztünk , azoknak már saját család és házuk van .

2022. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Suliban lúzer voltam, utána a munkahelyen népszerű lettem és minden másban is sikeres. Kitartóan edzettem, egészségesen ettem, jól néztem ki, lett önbizalmam, pénzem, barátaim, érdekeltem a lányokat. Szóval tényleg olyan áloméletem volt, amit már én se hiszek el magamnak, hogy velem történt meg.

Most én is lecsúszott alkesz vagyok. Dagadt is. Meg magányos. A tinikori lúzerségemet csak az iskolában volt nehéz elviselni, otthon jól voltam. Most mindig mindenhol rámnehezedik a tudat, hogy elszúrtam az életemet.

Kérdés, hogy innen tudok e még fordítani. Esélyem van, de minden lehúz. Az is, hogy sokkal több élettpasztalattal sokkal kevesebbre jutok mint a tudatlan, de életteli srác, aki voltam egy rövid ideig. Meg az is elkeserít, hogy a közben szerzet lelki sebek és testi betegség miatt már soha nem válhatok azzá, aki lehettem volna, ha akkor a jó úton megyek tovább. Ezek taszítanak függőségekbe. Minden nap egy küzdelem a konstruktív és a destruktív részem között. Utóbbi áll nyerésre.

2022. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon lúzer és csóró is voltam diákként. Később idősebb ismerősök megsajnáltak, általuk szereztem az állásaimat. Most viszonylag jó életem van (saját lakás, pár, csinos külső), nem kell számolnom a pénzt a hónap végén, befogadtak a munkában, de középiskolásként azt gondoltam, örökre lenézett, perifériás élő szerencsétlen maradok a sok autisztikus vonásom miatt.
2022. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Aki lúzer, az is marad. Deal with it.
2022. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!