Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan egyetemisták...

Léteznek olyan egyetemisták akik karakán jellemek, az élet minden területén kiállnak magukért fizikálisan/értelmileg is, vagy a jórésze valóban anyámasszony katonája?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Úgy érted lopnak e olyan hatékonysággal ők is, mint a vezetőink?
2022. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem , nem úgy értem .
2022. ápr. 9. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
szerinted? a legtöbb azon sír, hogy nem hajlandó megtanulni egy nyelvet társalgási szinten, és különben is csak három éve volt összespórolni harimcezer forintot. de mindből cégvezető és "egyéni vállalkozó" lesz, bár ez utóbbiról fogalmuk sincs, hogy micsoda, nem hajlandóak dolgozni menni, de mind nagyon büszkék rá, hogy van egy nyomtatott papírlapjuk, amitől sokkal jobbak lesznek a többi embernél. nekem ez sok minden, de nem karakán jellem.
2022. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jellemző egyetemisták között csicskának lenni. De most, hogy mondod, van benne valami, mikor én fel voltam háborodva, hogy ilyen mértékű igénytelenséget és beleszarást kapok a tandíjamért cserébe, semmi minőségi óra, semmi minőségi tananyag, mindent nekem kell csinálni még amellett is, hogy előteremtem a pénzt, akkor a többség csak elfordult önostorozni, hogy biztos azért szar minden, mert nem tanulnak meg gyakorolnak eleget. Jó, hát "államilag támogatott" finanszírozási formában elhiszem, hogy könnyebb legyinteni arra, mikor a szopottgombóc bejön, kiadja a feladatot, magyarázat nélkül megmutatja a megoldásokat és olvas egy névsort, hogy tuti mindenki bejárjon, de nekem innen nézve, fizetve ezért kib*szottul vérlázítóak voltak az ilyen esetek és nem egyszer kértem ki finoman magamnak ezt az ignoranciát.


A probléma az, hogy túl sokat nem tud az ember szájalni sem. Volt óránk, ahol évfolyamtársam már a szakmában dolgozott az adott technológiával és tett kiegészítéseket az anyaggal kapcsolatban, amik egyébként helyesek (tudom, mert én is foglalkoztam már az adott dologgal melóban) és a tanár elküldte a qrva anyjába, elég egyértelműen kifejezve, hogy nem fogja átengedni a tárgyból.


Hát bocsánat, hogy nem lázongok mindenen, de szeretném megkapni legalább a diplomát, amiért 3-4 millió forintot és 3-4 évet kiadok és nem ér nekem az igazságérzetem annyit, hogy beszopassam magam vele és egy gonosz törpe miatt dobhassam ki az eddigi befektetett munkámat...



Mindenhol máshol, ami nem állami (mert ott úgy néz ki, nem lehetnek az embernek elvárásai, még a pénze ellenére sem), én is keményen számonkérem a dolgokat, ha kell, perre is viszem az adott ügyet, de van, mikor nem a bruteforce a legjobb megoldás, hanem diplomatikusan tűrni, hogy ha tudást nem kapsz és magadnak kell összeszedni netről a tananyag nagy részét, hogy érthető legyen, legalább papírt adjanak ezért a szenvedésért.

2022. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen értelmetlen a kérdés. Tekintve, hogy van aki kiáll van aki nem, és a kettő között van 100 ezer másik ember, mert nem csak a végletek léteznek.
2022. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kellene annyi jelentkezőt felvenni. Akkor minőségibb lenne az oktatás. Mint régen.
2022. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!