Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már akkora nagy idegössze...

Volt már akkora nagy idegösszeroppanásotok, hogy besétáltatok egy bentlakásos pszichiátriára?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Én már sétáltam be pszichiátriára, pontosabban hívtam baráti segítséget és bekísértek, mert ugyan 10 perc sétányira volt, olyan állapotban voltam, hogy szerintem egyedül nem jutottam volna el oda [szédültem, homályosan láttam, alig tudtam beszélni, ha hozzám beszéltek hallottam, de nem értettem, alig voltam magamnál]. De én tényleg úgy éreztem, hogy valami nagyon nagy gáznak a határán vagyok, és azonnali szakszerű segítség kell, nem pihenni mentem be. Amúgy nem egy élmény, nem ezt ajánlanám ha nyugira vágysz.
2022. ápr. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajna volt idegösszeomlàs ès lelki dolog a honvàgy miatt emiatt sajnos zavart àllapotba kerültem nem szedtem semmi vitamint ès erre ràjött az ideg màr jobban vagyok de nem vagyok olyan mint voltam sajna.
2023. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!