Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mész az úton autóddal, rajtad...

Mész az úton autóddal, rajtad kívül csak egyetlen utas fér el. Hirtelen meglátsz egy buszmegállót, ahol hárman állnak: 1. Egy öreg néni, aki a halálán van, orvosi segítségre lenne szüksége 2. Egy régi kedves barátod, 3. Álmaid nője (férfija) ?

Figyelt kérdés

Mész az úton az autóddal, amiben rajtad kívül csak egyetlen utas fér el. Hirtelen meglátsz egy buszmegállót, ahol hárman állnak:

1. Egy öreg néni, aki láthatóan a halálán van, orvosi segítségre lenne szüksége

2. Egy nagyon régi kedves barátod, aki egy ízben megmentette az életed

3. Álmaid nője (férfija), akibe első látásra szerelmes lettél.

A kérdés: melyiküket vinnéd el, ha tudjuk, hogy csak egyet választhatsz közülük?Ha a nénit, akkor esetleg sikerül megmentened az életét.

Ha a régi barátod, akkor visszafizetheted neki a régi tartozásodat.

Ha álmaid partnerét, akkor esetleg egész hátralevő életedet boldogságban töltheted.


2022. ápr. 10. 09:12
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
19 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Már sokszor volt ez a kérdés.


Ahogy sokan írták, hogy odaadnák a kocsit a barátnak, hogy vigye el a nénit és ott maradunk az életünk párjával...


Én lehet simán ott hagynám mind3-at, nem az én dolgom :D

Lehet nem is egy irányba megyünk a barátommal, a nénihez hívhatnak mentőt, az még gyorsabb is lehet, mint az én segítségem és ugye szakszerűbb. Életem párját meg megtalálhatom máskor is, nem buszmegállóban, amúgy meg honnan is tudnám, hogy ő életem párja???


Miért tartozok a barátomnak? A néni miért van a halálán? Miért nem hívtak hozzá mentőt?

2022. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Havert megkérem,vigye el a nenit korhazba,addig meg beszélgetek a nővel.
2022. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
A néninek gondolom hívnak mentőt, a havert felvenném, ha ugyanoda megyünk, a csajt meg ismeretlenül nem fogom leszólítani.
2022. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
87%
Hajtanék tovább.
2022. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Akik autót vezetnek, elsősegélynyújtás fogalmával találkoztak, emellett van telefon is, amit segítségül érdemes hívni. Nem szoktam tartozni senkinek, viszonozni szoktam az emberek gesztusait. Álmaim ideálja (férfija), nem létezik, nem találkoztam még vele, valami bibi mindig van.
2022. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Egyiket se. A nénihez majd a férfi meg a nő hív mentőt. Nincsenek kedves régi barátaim. Álmaim nőjét meg már megtaláltam.
2022. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem állok megsenkinek. Amúgy is az utat figyelem, nem azt hogy ki van a buszváróban.🤷‍♂️
2022. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Mennék tovább magamban. Le se lassítanék.
2022. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
Csesszétek meg, nálatok még egy Tesla önvezető autó programjába is több empátia szorult..
2022. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyiket sem. Észre sem venném őket, sosem nézek ilyeneket
2022. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!